بلاگ

بازیOkhlos: سیگما در iOS موجود است.

استودیوی Devolver Digital امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد که Okhlos: Sigma در iOS نیز موجود است که خبر خوبی برای بسیاری از گیمرها خواهد بود. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این خبر را مشاهده کنید.

Okhlos: سیگما را باید عنوانی در استراتژی در نظر گرفت که اولین بار در سال 2016 در پلتفرم رایانه در دسترس قرار گرفت و مورد استقبال نسبتاً خوبی قرار گرفت. این باعث شد تیم توسعه دهنده آن را در iOS نیز منتشر کند. در این بازی شما باید شخصیت های مختلفی را رهبری کنید و جنگ های شدیدی با دشمنان خود داشته باشید. خدایان زیادی هستند که می خواهند اهداف شما را خنثی کنند. در این راستا انواع سلاح ها و توانایی هایی در اختیار شما قرار می گیرد که برای بهترین پیشرفت شما لازم خواهد بود. پس از کمک به برخی از اهالی روستا ، آنها متحدان شما خواهند شد و شما می توانید ارتش بزرگتری داشته باشید. بنابراین اگر به این مشاغل علاقه مند هستید ، Okhlos: Sigma را از دست ندهید.

در این بازی هفت شهر مختلف در یونان وجود دارد که در هر یک از آنها باید ماجراهایی را تجربه کنید و رازهایی را کشف کنید. همچنین سطح دشواری های مختلفی وجود دارد که انتخاب آنها به مهارت شما بستگی دارد. دشمنان این شغل شامل انسان ها ، هیولاها و ر bossسای معمولی هستند.

نسخه iOS Okhlos: Sigma با قیمت 2.99 دلار در دسترس بازیکنان است و بازیکنان می توانند با مراجعه به App Store آن را تجربه و بارگیری کنند. در صورت انتشار جزئیات بیشتر در مورد این اثر ، شما عزیزان را در جریان خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید