بلاگ

بازی War Alliance که در گوشی های هوشمند منتشر شده است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، استودیوی Magnific Games امروز بازی مهیج “League of War” را روی گوشی های هوشمند منتشر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ما را دنبال کنید.

War Alliance یک سری عناوین اکشن ، استراتژیک و مبتنی بر کارت است که تیم سازنده از آن برای ایجاد عناوین مختلف در این سبک استفاده کرده است. البته این بازی در بسیاری از زمینه ها بی نظیر است و نکات جدیدی را در آنها می بینیم که می تواند مورد استقبال بازیکنان قرار گیرد. سازندگان در طراحی خوب شخصیت ها تلاش زیادی کرده اند و بدون شک گیمرها در وهله اول به این موضوع پی خواهند برد. در این عنوان شخصیت ها و کارت های متنوعی به شما تعلق می گیرد و برای برنده شدن باید راهنماهای خاصی را پیاده کنید. بنابراین اگر به این آثار علاقه دارید ، تجربه War Alliance را از دست ندهید.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته War Alliance موسیقی شنیدنی آن است که حس خوبی را به هواداران منتقل می کند. سرعت نیز در این عنوان بسیار مهم است و اگر این اصل را رعایت کنید ، در بیشتر نبردها موفق خواهید شد. حالت شخصی سازی نیز در دسترس است و شما همیشه می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید یا ظاهر شخصیت های مورد علاقه خود را تغییر دهید.

در حالت بازی War Alliance دیگر ، می توانید با دوستان یا بازیکنان دیگر از سراسر جهان رقابت کنید و لذت ببرید. باید بدانید که هر بازیکن ممکن است استراتژی خاص خود را داشته باشد. بنابراین شما باید از همان ابتدا دست آنها را خوب بخوانید. همچنین تشکیل گروه با افراد دیگر نیز امکان پذیر است و باید حملات گروهی را در زمان مناسب تجربه کنید. هر گروه یک رهبر دارد و بازی از این نظر ما را به یاد Clash of Clans می اندازد. تیم توسعه همچنین قول داده است که علاوه بر انتشار به روزرسانی های مفید ، رویدادها را هر از گاهی در دسترس قرار دهد تا طرفداران بتوانند امتیازات لازم را جمع آوری کنند.

همانطور که گفته شد ، War Alliance اکنون در گوشی های هوشمند و به طور دقیق تر در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است و گیمرها می توانند برای بارگیری آن به راحتی به فروشگاه Google Play یا App Store مراجعه کنند. دریافت کنید و امتحان کنید. این عنوان رایگان است ، اما دارای پرداخت درون برنامه ای خواهد بود و برای خرید برخی از اقلام و تجهیزات مجبور به پرداخت هزینه هستید. پیش بینی می شود طی روزهای آینده تریلری از بازی War Alliance منتشر شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید