بلاگ

بازی Underworld Office در گوشی های هوشمند منتشر شد.

Developer Underworld Office این بازی سرانجام در تلفن های هوشمند در دسترس است که ممکن است خبر خوبی برای برخی از گیمرها باشد. در همین راستا می توانید جزئیات بیشتر این کار را در زیر مشاهده کنید.

Underworld Office یک بازی داستان محور است و تیمی از توسعه دهندگان از بسیاری از رمان ها الهام گرفته اند. uff همزمان با uff Company ایجاد و منتشر شد. بازیکنان این تیم با عناوین مهیجی مانند “هفت روز” شناخته می شوند که بیش از چهار میلیون نفر را به خود جلب کرده است. باید دید نتایج این تیم با شغل جدیدشان چه نتیجه ای خواهد داشت.

همانطور که از سبک Underworld Office می بینید ، داستان و انتخاب بازیکنان در این بازی بسیار مهم است و سرنوشت آن کاملاً به خود شما بستگی دارد. در این شغل شما به عنوان شخصیتی به نام اوژن بازی می کنید و باید بسیاری از رمز و رازهای اطراف خود را کشف کنید. پس از مدتی ، او متوجه می شود که هیولاهای بی شماری در کنار او زندگی می کنند ، و سعی می کند بفهمد از کجا آمده اند. اوژن برای شروع کاوش خود ، دفتر کوچکی را در زیرزمین می سازد تا روانتر حرکت کند.

دفتر دنیای زیرین فصل های زیادی دارد و فصل های مختلفی دارد. شخصیت های این بازی بسیار خنده دار و خوش فکر هستند. نکته جالب در مورد این عنوان این است که تیم سازنده 7 پایان متفاوت برای آن در نظر گرفته است و این باعث می شود بعد از پایان آن دوباره امتحان کنید. نقش اشیا و سایر تجهیزات در افزایش سرعت کار شما نباید نادیده گرفته شود. بنابراین ، اگر به این کارها علاقه دارید ، به هیچ وجه دفتر زیرزمینی را از دست ندهید.

Underworld Office در حال حاضر برای سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. دریافت این اثر رایگان است ، اما هزینه ای درون برنامه ای برای آن در نظر گرفته شده است و برای دریافت برخی از ویژگی ها باید کمیسیون پرداخت کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید