بلاگ

بازی The First Tree در 28 آبان منتشر می شود

تیم First Tree که چند روز پیش از انتشار نسخه گوشی هوشمند The First Tree خبر داد ، امروز تاریخ دقیق انتشار را فاش کرد که خبر خوبی برای بسیاری از گیمرها خواهد بود. ویدیویی با این نام امروز نیز در دسترس است.

بازی The First Tree قرار است در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ (۱۸ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. اثر تحسین ‌برانگیز و جذاب دیوید ول (David Whele) در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شده بود که استقبال بسیار خوب بازی‌بازان را در پی داشت. همین قضیه باعث شد که سازندگان در جهت افزایش هواداران، به فکر انتشار نسخه‌ی ذکر شده نیز باشند و باید دید که در این راه چه عملکردی را از خود به جای خواهند گذاشت.

The First Tree عنوانی سوم شخص در سبک ماجراجویی است که دو داستان مجزا و مهیج را در خود دارد. در یکی از آن‌ها باید هدایت روباهی را به دست گرفته و به دنبال خانواده‌ی گمشده‌اش بروید. در دیگر داستان هم قادر خواهید بود تا در نقش همان روباه با پدر خود در آلاسکا ملاقات داشته و اهداف مشترکی را دنبال کنید. ماجراجویی‌هایی این روباه در اوج هیجان ادامه پیدا می‌کند و بازی‌بازان را تا لحظه‌ی آخر کنجکاو نگه خواهد داشت. ضمنا رمز و رازهای فراوانی در جریان بازی وجود دارند که با کشف آن‌ها به حقایق جالبی در خصوص زندگی پی خواهید برد.

بخش کوچک دیگری هم در The First Tree وجود دارد که به پایان بردن آن تقریبا یک ساعت زمان خواهد برد. در مجموع باید گفت که این بازی از عناوینی است که در آینده برایتان خاطره انگیز خواهد بود و شاید تمایل به تجربه‌ی مجدد آن داشته باشید. موسیقی نیز در این اثر از اهمیت بالایی برخوردار است و در جریان گیم‌پلی آن می‌توانید چند آهنگ شنیدنی را گوش کرده و لذت ببرید.

The First Tree دومین کار دیوید ول است که پس از Home is Where One Starting به بازیکنان می رسد. جو هر دو بازی تقریباً یکسان است اما عنوان دوم با استقبال بیشتری از بازیکنان نسبت به قبل روبرو شد. تریلر جدیدی از بازی The First Tree امروز منتشر شد تا بازیکنان بتوانند آن را تماشا کنند و تصمیمات بهتری در مورد خرید خود در آینده بگیرند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید