بلاگ

بازی Smash all که به زودی در گوشی های هوشمند عرضه می شود.

GamePill که پیش از این Smash all را برای تلفن های هوشمند معرفی کرده بود ، امروز اعلام کرد که این بازی در آینده ای نزدیک در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. همچنین یک فیلم جدید از این اثر وجود دارد که بعداً با هم خواهیم دید.

Smash all قرار است در آینده ای نزدیک در تلفن های هوشمند و به طور دقیق تر در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس باشد. البته این عنوان نسخه های دیگری نیز خواهد داشت و به نظر می رسد دارندگان اکثر سیستم عامل ها می توانند آن را تجربه کنند. آنها همچنین می توانند با بازیکنان از سیستم عامل ها و کنسول های دیگر بازی کنند و از آنها لذت ببرند. این بازی همچنین مسئولیت تولید و انتشار همزمان Smash all را بر عهده دارد و باید دید این بار عملکرد آن چگونه خواهد بود.

Smash all یک سری عناوین اکشن و ورزشی است که در آن سرعت بسیار مهم است و اگر این اصل را رعایت کنید ، در بسیاری از نبردها به راحتی پیروز خواهید شد. ظاهرا چند روز دیگر بتا برای این بازی به بازیکنان می رسد تا آنها بتوانند در مورد تجربه نسخه اصلی تصمیم نهایی خود را بگیرند. نسخه ی نمایشی رایانه های شخصی این کار هم اکنون به صورت رایگان در دسترس است و به بازیکنان امکان می دهد برخی از قسمت های مهمتر را تجربه کنند.

لازم به ذکر است که گیم پلی بازی در مورد بازی Smash all آینده نگری خوبی دارد و پنج به روزرسانی را برای بعد از انتشار نسخه اصلی در نظر گرفته است که مطمئناً محتوای زیادی به آن اضافه خواهد کرد. در Smash all شما رهبری یک شخصیت قدرتمند را بر عهده می گیرید و باید به صورت آنلاین یا آفلاین با شخصیت های دیگر رقابت کنید. هر یک از این افراد توپ مخصوص خود را دارند. وظیفه شما این است که توپ خود را به مقصد برسانید و یا شخصیت های دیگر را برای پیروزی از بین ببرید. البته این عنوان حالت های دیگری نیز دارد و می توان طرفداران را مدت طولانی با آن سرگرم کرد. بنابراین اگر طرفدار این مشاغل هستید ، به هیچ وجه Smash all را از دست ندهید.

هنوز در مورد تاریخ انتشار یا قیمت دقیق بازی Smash all هیچ صحبتی نشده است و باید منتظر اخبار جدید تیم سازنده باشیم. همچنین پیش پرده جالبی از این اثر امروز در دسترس بود که در پایان می توانید آن را امتحان کنید و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید