بلاگ

بازی Shadow Knight Premium که در iOS منتشر شده است.

همانطور که در گذشته قول داده شده بود ، استودیوی Shadow Knight Premium امروز این بازی را در iOS منتشر کرد که برای بسیاری از گیمرها خبر خوبی است. همچنین برای آشنایی بیشتر آنها ویدئویی از این بازی منتشر شده است که در زیر مشاهده خواهید کرد.

Shadow Knight Premium یکی از سری عناوین جذاب سبک اکشن است که Fansipan Limited آن را توسعه و منتشر کرده است. این بازی هم اکنون در iOS موجود است و گیمرها می توانند آن را بارگیری و تجربه کنند. این در حالی است که Shadow Knight Premium برای اولین بار در گذشته به دست دارندگان اندروید رسیده و بیش از 100000 بار توسط گیمرها بارگیری شده است. منتقدان به آن نمره 4.5 از 5 را نیز دادند که در نوع خود بسیار جالب است.

Shadow Knight Premium در جهانی به نام هارمونیا اتفاق می افتد. جایی که همه نوع انسان و هیولا دیده می شود و اتفاقات هیجان انگیز بی شماری دیده می شود. در ابتدا صلح و دوستی در منطقه برقرار بود ، اما برخی از کینه ها به تدریج منجر به جنگ های زیادی شد. حالا شما باید با داشتن یک شخصیت قدرتمند انسان ها را از خطر مرگ نجات دهید و به این جنگ پایان دهید.

سیستم بازی Shadow Knight Premium به صورت عناوین هک شده است و بازیکنان از این موضوع استقبال کرده اند. امکان دویدن ، پرش و حرکت به عقب برای طرفداران وجود دارد و به طور کلی بازی از این نظر مشکل خاصی ندارد. در تنظیمات بازی گزینه های زیادی وجود دارد که تنوع خوبی را به افراد ارائه می دهد. سلاح ها و موارد مختلفی را می توان در این کار انتخاب کرد و شخصی سازی یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه است. بنابراین اگر به سبک های ذکر شده علاقه دارید ، Shadow Knight Premium گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود.

نسخه اندروید Shadow Knight Premium کاملا رایگان است و گیمرها می توانند آن را بدون دردسر بارگیری کنند. در همین حال نسخه iOS با قیمت 0.99 دلار فروخته می شود. همچنین ، هر دو این نسخه ها توانایی پرداخت درون برنامه را دارند و برای دریافت برخی موارد و ویژگی ها باید هزینه ای را پرداخت کنید. امروز تریلری از این بازی منتشر شده است که در پایان می توانید آن را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید