بلاگ

بازی Boom Slingers را برای گوشی های هوشمند راه اندازی کنید.

استودیوی oom Corp همانطور که قبلاً اعلام شده بود امروز بازی جذاب تلفن های هوشمند oom Slingers را منتشر کرد که برای بسیاری از گیمرها خبر نسبتاً خوبی خواهد بود. در زیر می توانید اطلاعات تکمیلی درباره این خبر را به همراه یک تریلر مشاهده کنید.

oom Slingers یک سری عناوین اکشن هیجان انگیز است که oom Crepe به طور همزمان در حال توسعه و انتشار آنها است. بسیاری از افراد این مطالعه را با آثاری از جمله Angry irds Meet Worms می دانند. باید دید آنها در آخرین کارشان چه کاری انجام داده اند.

oom Slingers یک رقابت دو نفره است و شما باید با یک دوست یا بازیکن دیگر بازی کنید. در همین راستا سلاح های مفید و جذابی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید از آنها نهایت استفاده را ببرید. فراموش نکنید که شما باید از هر یک از سلاح ها و تجهیزات خود به موقع استفاده کنید و از منابع خود مدیریت خوبی داشته باشید. البته ، oom Slingers تنها مورد نخواهد بود و تیم توسعه دهنده در تلاش است تا به روزرسانی ها را در آینده ارائه دهد.

جالب است بدانید که oom Slingers نیز مبتنی بر کارت است. یعنی شاید در پایان هر نبرد ، انتخاب صحیح برخی کارت ها تعیین کننده باشد. علاوه بر بیش از 40 شخصیت با ظاهر و توانایی های مختلف ، یک بخش شخصی سازی نیز در این کار وجود دارد. در این قسمت می توانید ظاهر و توانایی های شخصیت خود را تغییر داده و او را برای مسابقات آماده تر کنید. از دیگر ویژگی های بارز این عنوان می توان به نقشه های مختلف اشاره کرد و بازیکنان از این نظر احساس خستگی نخواهند کرد.

oom Slingers در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. بارگیری این عنوان رایگان است ، اما در برنامه کاربردی پرداخت می شود و برای تجربه برخی از قطعات و تجهیزات آن باید هزینه پرداخت کنید. اگر بیشتر از oom Slingers می شنوید ، عزیزان را به شما اطلاع می دهیم. در پایان می توانید پیش نمایش این اثر را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید