بلاگ

بازی bonfire 2: Uncharted Shores در اندروید موجود است.

The onfire 2: تیم سازنده Uncharted Shores سرانجام این بازی جذاب را روی سیستم عامل اندروید منتشر کردند که شاید خبر مهمی برای بسیاری از گیمرها باشد. در زیر می توانید اطلاعات بیشتر و پیش پرده ها را در این مورد مشاهده کنید.

“onfire 2: Uncharted” یک بازی استراتژی محور است که توسط Fredear Games تولید و منتشر شده است. این بازی قبلاً در پلتفرم رایانه های شخصی و iOS منتشر می شد و نسبتاً محبوب بود. همین وضعیت تیم تولید را بر آن داشت تا آن را به صاحب سیستم عامل اندروید تحویل دهند.

در این عنوان (عمدتا سبک مدیریت) ، شما باید گروه بزرگی از مردم را برای زنده ماندن در یک جزیره خارجی هدایت کنید و به آنها کمک کنید تا زنده بمانند. منابع غذایی در این جزیره به وضوح در حال اتمام است و شما باید در اسرع وقت به یک راه حل برسید و مردم خود را نجات دهید. علاوه بر فعالیت هایی مانند کشاورزی ، با کمک ساکنان جزیره ، باید در ساخت سازه ها و مبارزه با دشمنان نیز کار کنید که بسیار هیجان انگیز خواهد بود. این دشمنان شامل هیولاهای غول پیکر ، گرگ ها و عنکبوت ها می شوند که شبانه به زیستگاه شما حمله کرده و از بین می روند.

همه افراد در این جزیره از سلامتی و انرژی مستقلی برخوردار هستند که این امر کار را برای شما دشوارتر خواهد کرد. علاوه بر این ، هر یک از آنها ممکن است در زمان های مختلف احساس گرسنگی کنند ، بنابراین باید نیازهای آنها را به موقع برطرف کنید. البته فراموش نکنید که مدیریت صحیح این منابع ضروری است و اگر این کار را نکنید ، ممکن است با قحطی روبرو شوید.

در ده روز اول The onfire 2: Uncharted Shores در اندروید ، بخشی از بازی رایگان است و شما می توانید به راحتی بازی را از طریق فروشگاه Google Play بارگیری کنید. این به شما کمک می کند تا در تجربه بازی آینده خود تصمیمات بهتری بگیرید و تصمیم بگیرید ؛ زیرا بعد از این ده روز ، برای خرید آن باید 4.99 دلار بپردازید. اگر اخبار بیشتری در مورد “onfire 2: Uncharted Waters” دریافت می کنید ، این موضوع را به شما عزیزان اطلاع می دهیم. در آخر می توانید پیش نمایش این اثر را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید