بلاگ

بازی Olija سال آینده در دسترس خواهد بود.

Devolver Digital ، شرکتی که پیش از این اولیجا را در سیستم عامل های مختلف نشان می داد ، امروز اعلام کرد که این بازی سال آینده در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. همچنین ، برای آشنایی بیشتر آنها ، پیش نمایش جدیدی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در زیر مشاهده می کنید.

کارهای کلاسیک و دو بعدی همیشه مورد توجه بسیاری از بازیکنان است و نباید از نقش آنها چشم پوشی کرد. انتظار می رود اولیجا یکی از آن عناوینی باشد که شامل سبک های اکشن ، پلتفرم و ماجراجویی باشد. امروز دو استودیوی Skeleton Crew و Divorce Digital که به ترتیب وظیفه ساخت و راه اندازی Olija را بر عهده دارند ، اعلام کردند که در اوایل سال 2021 در سیستم عامل های PC و PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Sui راه اندازی شده اند. حال باید منتظر ماند و دید بازیکنان در برابر این تأثیر چگونه برخورد خواهند کرد. ویدئویی از بازی فوق الذکر نیز در رویداد Devolver Direct در دسترس بود که می توانید در این آدرس مشاهده کنید.

این بازی داستان مردی را روایت می کند که به یک کشور خیالی پر از رمز و رازهای مختلف می رود و سعی می کند یکی یکی آنها را کشف کند. او در این ماجراجویی تنها نیست و لشکری ​​از قدرتمندان او را همراهی می کنند. این گروه سلاح ها و توانایی های ویژه و جالبی دارند و در صورت لزوم باید از آنها استفاده کنید. هدف شما پس از یافتن نقاط مورد نظر این سرزمین یافتن راهی برای بازگشت و بازگشت به خانه است. اتفاقی که هرگز به راحتی رخ نخواهد داد. بنابراین اگر طرفدار سبک های ذکر شده هستید ، ممکن است اولیجا تجربه جذابی برای شما باشد.

این بازی در کل داستان بسیار خوبی دارد و از یک سیستم جنگی جالب استفاده می کند. این سفر به هر یک از شخصیت ها کمک می کند تا ابتدا بر ترس خود غلبه کنند و سپس توانایی های خود را افزایش دهند. طراحی دنیای بازی بسیار موفقیت آمیز بوده است و شما می توانید آثار مربوط به قاره آسیا را در همه جا مشاهده کنید. در طول گیم پلی موسیقی نیز پخش می شود که نباید به راحتی از آن غافل شد. همچنین می توان چندین لباس را در بخشی از بازی ساخت که تیم سازنده هنوز توضیحی کامل در مورد آنها ارائه نداده است.

تاریخ دقیق انتشار الیجا هنوز مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر در مورد این موضوع ، شما عزیزان را در جریان خواهیم گذاشت. امروز تریلر دیگری از این بازی به دست بازیکنان رسیده است که می توانید در پایان مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید