بلاگ

بازی Oculux روی گوشی های هوشمند راه اندازی شد.

Oculux Studio امروز این بازی جالب را در گوشی های هوشمند در دسترس قرار داد و حالا باید دید واکنش گیمرها چگونه خواهد بود. علاوه بر این ، برای آشنایی بیشتر آنها ، تریلر جالبی از این اثر منتشر شده است که در زیر مشاهده می کنید.

Oculux را باید به عنوان یک معما و عنوان فکری در نظر گرفت که از امروز در سیستم عامل های Android و iOS منتشر شده است. این عنوان موسیقی آرامش بخشی دارد و احساس فوق العاده ای را به بازیکنان القا می کند. کنترل این بازی ساده است و فقط با یک انگشت می توانید توپ را حرکت دهید. Oculux از چندین مرحله تشکیل شده است و در هر یک از آنها کنترل یک توپ را کنترل می کنید. اکنون باید از موانع و تله هایی که با خیال راحت قرار داده شده اند عبور کنید تا به انتها برسید. دقت در این شغل بسیار مهم است و فراموش نکنید که این تنها استراتژی شما برای رسیدن به سطوح بالاتر خواهد بود.

امروز ویدئویی از بازی Oculux منتشر شد و مشخص است که هدف سازندگان آشنایی بیشتر و تشویق بازیکنان به تجربه آن بوده است. در گذشته بسیاری از کارهای مجموعه Pokémon به این سبک ساخته می شدند ، بنابراین بسیاری از افراد Oculux را با آن نسخه ها مقایسه می کنند. بنابراین اگر به دنبال یک بازی پازل خاص هستید ، اثر ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

در مجموع 200 بخش مختلف در Oculux وجود دارد و هرچه بیشتر پیشرفت کنید ، این مراحل پیچیده تر و چالش برانگیزتر می شوند. جالب است بدانید که یک ویژگی در بازی وجود دارد که وقتی اشتباه می کنید ، می توانید برگردید و دوباره برای پیروزی تلاش کنید. البته در هر مرحله فقط می توانید چند بار استفاده کنید.

از امروز ، بازیکنان می توانند این عنوان رایگان را با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store بارگیری کنند. البته این بازی پرداخت های درون برنامه ای نیز دارد و برای تجربه برخی از بخش ها باید هزینه ای را پرداخت کنید. در پایان می توانید پیش نمایش پیش گفته را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید