بلاگ

بازی Northgard از طریق تلفن های هوشمند در دسترس خواهد بود

استودیوی Northgard امروز در خبرهای خوب اعلام کرد که این بازی در آینده نزدیک برای گوشی های هوشمند در دسترس خواهد بود. علاوه بر این ، برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، تریلر جدیدی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

Northgard مجموعه ای از کارهای استراتژی محور و مهیج است که وظیفه توسعه Shire Games را بر عهده دارد. خبر خوب این است که این بازی در آینده نزدیک روی سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر می شود و توسط استودیوی PlayDigious منتشر می شود.

نورث گارد برای اولین بار در سال 2017 روی پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شد و سال گذشته نیز برای دارندگان کنسول های نسل هشتم عرضه شد که با استقبال نسبتاً خوبی از سوی آنها روبرو شد. تیم سازنده همیشه سعی در جذب افراد زیادی به این بازی داشته و از این نظر بروزرسانی ها را در دسترس قرار داده است. اکنون آخرین برنامه آنها انتشار بازی برای گوشی های هوشمند است و باید دید آیا آنها در این زمینه موفق خواهند شد یا خیر. در این عنوان شما باید یک دهکده بزرگ را رهبری کنید و به مرور آن را آباد کنید. دشمنانی مانند اژدها و زامبی قصد نابودی این مکان را دارند ، بنابراین شما باید دفاع بالایی در برابر آنها داشته باشید. در این بازی هوا نیز قابل تغییر است ، گاهی ممکن است به ضرر شما باشد. بنابراین اگر به این آثار علاقه دارید ، به هیچ وجه نورث گارد را از دست ندهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

سازندگان نورث گارد از کارهای مشابهی مانند Age of Empires الهام گرفته و تا حد زیادی قادر به انجام این کار بودند. تاریخ دقیق نسخه های ذکر شده این بازی هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر در روزهای آینده باشیم. امروز یک ویدیوی جدید از Northgard به دست بازیکنان رسیده است که می توانید در پایان مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید