بلاگ

بازی Mundaun کی منتشر می شود؟

تیم توسعه بازی Mundaun امروز در خبرنامه خود از تاریخ دقیق این عنوان در سیستم عامل های مختلف رونمایی کرد.

نام های خطرناک اغلب مورد علاقه بسیاری از بازیکنان بود. در سال های اخیر شاهد افتتاح بازی های زیادی از این دست بوده ایم که مورد استقبال مردم قرار گرفته است. این یکی از ترسناک ترین بازی هایی است که در سال 2021 با نام Mundaun افتتاح می شود و داستان منحصر به فردی را با دنیا برای طرفداران تعریف می کند. این اثر داستان مردی را روایت می کند که پس از مرگ پدربزرگش ، رمز و رازهای بسیاری از زندگی خود را کشف کرد و بنابراین تصمیم گرفت به منطقه ای به نام Mundaun سفر کند. . برای عبور از بخش ها ، باید بسیاری از معما های دشوار و زیبا را حل کنید. Hidden Fields و MMW Interactive مسئول تولید و انتشار این عنوان ، قالب هستند.

یکی از اعضای ستاد در مورد این موضوع اظهار نظر کرد:

ما بسیار خوشحالیم که تاریخ صحیح Mundaun را با شما به اشتراک می گذاریم. ساخت این بازی تقریباً به پایان رسیده است و در روزهای آینده خبرهای خوبی از ما خواهید شنید. ما مدت طولانی است که این کار را انجام می دهیم و توضیح آن مدت زیادی طول کشید. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم.

برنامه Mundaun قرار است در تاریخ 16 مارس 2021 از طریق رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، سری ایکس باکس ایکس و سیستم عامل های نینتندو سوییچ رایانه در دسترس باشد. بنابراین اگر سبک فوق را دوست دارید ، این عنوان توجه شما را به طرز چشمگیری جلب خواهد کرد.

تیم تولید ضمن انتشار موندون نزدیک ، ویدئویی از توسعه اکشن را منتشر کرده است که در نوع خود بسیار جالب است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید