بلاگ

بازی Mesh Dash به زودی در اندروید منتشر می شود.

Qugart Games امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد که مش مش در آینده نزدیک در اندروید در دسترس خواهد بود. می توانید جزئیات بیشتر در این مورد را به همراه تریلر مشاهده کنید.

Mesh Dash عنوانی در ژانرهای پازل و دویدن بی پایان است که در تاریخ نامشخصی برای سیستم عامل اندروید منتشر می شود و گیمرها می توانند از امروز آن را پیش خرید کنند. در این بازی شما باید در دنیایی عجیب و خیره کننده باشید و کنترل یک توپ سریع را در دست بگیرید. هرچه جلوتر بروید ، سرعت توپ بیشتر می شود و این کار بسیار سخت تر از قبل می شود. تیم سازنده سعی کرده است تا از عناوین بازی و کلاسیک زیادی برای توسعه این اثر الهام بگیرد و باید دید در این زمینه چقدر موفق خواهد بود.

کنترل این توپ فقط با دو انگشت کافی است و بازی از این نظر بسیار سرگرم کننده است. با یک انگشت می توانید توپ را حرکت دهید و با انگشت دیگر باید آن را به سرعت روی مناطق مشخص شده قرار دهید. سرعت و تمرکز در این بازی بسیار مهم است و اگر این عوامل را رعایت کنید بدون شک رکوردهای منحصر به فردی خواهید داشت. نقشه های مختلفی در منوی بازی وجود دارد و علاوه بر این ، موسیقی های مختلف بر هیجان شما می افزاید. در یکی از حالت های این عنوان ، شما می توانید رکورد خود را با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان به اشتراک بگذارید و آنها را برای شروع مسابقات داغ به چالش بکشید. همچنین بازیکنان برتر این بازی در یک جدول نشان داده شده اند و شما می توانید با تلاش خود یکی از آنها باشید.

قرار است مش مش رایگان باشد ، اما تبلیغات را نشان می دهد. به همین دلیل انتظار می رود نسخه Premium بدون تبلیغات به فروش برسد. هنوز نسخه نسخه iOS این بازی قطعی نشده است و باید دید واکنش تیم توسعه دهنده در این زمینه چگونه خواهد بود. در آخر می توانید ویدئویی از Mesh Dash را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید