بلاگ

بازی Icewind Dale: Enhanced Edition برای اندروید به تأخیر افتاد.

سازندگان Icewind Dale: Enhanced Edition امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کردند که این بازی با تخفیف ویژه در فروشگاه Google Play (Google Play) همراه است و این بهترین فرصت برای گیمرهایی است که قبلاً آن را تجربه نکرده اند. همچنین ، برای شناخت بیشتر آنها ، فیلم جدیدی در دسترس قرار گرفته است که بعداً آن را مشاهده خواهیم کرد.

Icewind Dale: Enhanced Edition نسخه ای تغییر یافته از عنوان Icewind Dale است که اکنون در تلفن های هوشمند با ویژگی های بسیار بیشتر در دسترس است. تیم سازنده سعی کرده است بازی های کلاسیک زیادی را برای ساخت این بازی نقش آفرینی الهام بگیرد و این حرکت تا حد زیادی جواب داده است. با توجه به ساختار این بازی بهتر است آن را روی تبلت تجربه کنید. بنابراین اگر از طرفداران این سبک هستید ، شاید Icewind Dale: Enhanced Edition عنوان ایده آل شما باشد.

Icewind Dale: Enhanced Edition پیش از امروز با قیمت 4.49 دلار در سیستم عامل Android به فروش می رسید و اکنون می دانیم که با 50٪ تخفیف در اختیار گیمرها قرار می گیرد. بنابراین می توانند آن را با نصف قیمت دریافت کنند. با توجه به اینکه بسیاری از افراد با این عنوان آشنایی ندارند ، امروز تریلری از آن در دسترس بود که می توانید در زیر مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید