بلاگ

بازی Hard Crisis برای گوشی های هوشمند منتشر شد.

Hard Crisis یکی از جذاب ترین و مورد انتظارترین عناوین برای گوشی های هوشمند بود که سرانجام امروز در دسترس قرار گرفت. در زیر می توانید جزئیات مربوط به این بازی را مشاهده کنید.

Hard Crisis مجموعه ای از آثار در ژانرهای ماجراجویی است که با هدایت داستانها و بقا انجام می شود که طبق گفته تیم سازنده احساسات زیادی دارد و این مضمون به بازیکنان منتقل می شود. در این بازی شما رهبری یک شخصیت کنجکاو و دوست داشتنی را بر عهده دارید که همیشه آرزو دارد یک فضانورد شناخته شده شود. او سرانجام به این موضوع پی می برد و به یکی از ستارگان سفر می کند تا تحقیقات خود را در مورد آن آغاز کند. البته همه چیز در آن ستاره مطابق انتظار پیش نمی رود و اتفاقات عجیبی رخ می دهد که بازیکنان را متعجب می کند. بنابراین اگر به این ژانرها علاقه دارید ، به هیچ وجه Hard Crisis را از دست ندهید.

فراموش نکنید که در سفر خود تنها نیستید و گروهی از فضانوردان ماهر شما را همراهی می کنند. این به شما کمک می کند در صورت نیاز به کمک کمک کنید و پیشرفت بهتر و سریعتری داشته باشید. این بازی دارای گرافیک ساده و پیکسلی است و بازیکنان باتجربه آثار کلاسیک و قدیمی را به خاطر می سپارند. گیم پلی این اثر نیز دارای محتوای چند ساعته است و از رمز و رازهای فراوانی که در آن وجود دارد نباید گذشت. در طول بازی گزینه هایی به شما ارائه می شود و باید گزینه های مناسبی برای نجات جان خود و دوستان خود داشته باشید. بنابراین به این نتیجه می رسیم که سرنوشت داستان این عنوان کاملاً به خود شما بستگی دارد.

تیم تولید Hard Crisis سعی کرده است از این سبک مانند No Man`s Sky یا Outer Wilds مدل سازی کند. با این حال ، این عناوین به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند. بازی Hard Crisis اکنون در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است و بازیکنان می توانند به راحتی آن را تجربه و بارگیری کنند. البته نسخه Premium این کار وجود دارد که امکان دسترسی به رایانه های بسیار بیشتری را فراهم می کند. نسخه ذکر شده با قیمت 1.79 دلار به فروش می رسد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید