بلاگ

بازی Ghost of Tsushima: Legend و محتوای مربوط به عناوین اختصاصی سونی

اگرچه متخصصان و گیمرهای صنعت بازی های ویدیویی تمرکز خود را بر روی انتشار و مقایسه کنسول های نسل نهم پلی استیشن 5 و کنسول Xbox X در سال جاری گذاشته اند ، اما آخرین سال بازی های نسل هشتم بازی های شگفت انگیزی را منتشر کرد که بیشتر آنها یکی از بازی های خوب “شبح” است. تسوشیما کار استودیوی ساکر پانچ است. این بازی در نهایت موفقیت بزرگی را برای سازنده و سونی به دست آورد و حتی از سوی مخاطبان بهترین بازی سال لقب گرفت. اندکی پس از انتشار بازی ، استودیوی Soccer Punch به طور غیر منتظره ای قسمت چندنفره Tsushima Ghost را با نام Legends معرفی کرد. اکنون ، این استودیو در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرده است که بخش بازی های چند نفره رایگان محتوای جدید را با الهام از بازی های انحصاری دیگر سونی منتشر می کند.

 

طبق اعلام استودیوی ساکر پانچ، بازی‌بازان می‌توانند هم‌اکنون به مدت محدود در ماموریت‌ها و چالش‌های بخش Ghost Of Tsushima: Legends شرکت کنند و لباس‌های منحصر به فرد و چشم‌نوازی که در طراحی آن‌ها از بازی‌های بزرگی همچون God of War ،Horizon: Zero Dawn ،Bloodborne و Shadow of the Colossus استفاده شده است را به دست آورند. همانطور که در تصاویر می‌توانید ببینید، این لباس‌های جالب و زیبا هر کدام دارای طراحی‌هایی هستند که برای هواداران بازی‌های یاد شده کاملا آشنا خواهند بود و بدون شک از به دست آوردن آن‌ها هیجان‌زده خواهند شد.

عنوان Ghost of Tsushima هم‌اکنون به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن 4 موجود است و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 آن را به همراه بهبودهای فنی و گرافیکی تجربه نمایند. شما می‌توانید نقد و بررسی ویدئویی این اثر را از طریق این نشانی مشاهده نمایید. در پایان قادر خواهید بود به تماشای تصاویر جدیدترین محتویات بخش Legends بازی Ghost of Tsushima بپردازید:

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید