بلاگ

بازی Get In Line را در تلفن های هوشمند راه اندازی کنید.

استودیوی Get In Line همانطور که در گذشته وعده داده شده بود امروز بازی هیجان انگیز Get In Line را در گوشی های هوشمند منتشر کرد که برای برخی از گیمرها خبر نسبتاً خوبی خواهد بود. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد آن ما را دنبال کنید.

استودیوی rutiful Games که همزمان مسئولیت ایجاد و انتشار Get In Line را دارد ، امروز اعلام کرد که به صورت رایگان در سیستم عامل های Android و iOS منتشر خواهد شد. بنابراین ، بازیکنان می توانند این اثر را بدون مشکل بارگیری و تجربه کنند.

دنیای بازی Get In Line در یک پارک رنگارنگ و چشم نواز قرار دارد و این به زیبایی آن افزوده است. شما مسئول این پارک هستید و باید مردم و گردشگران را به خوبی راهنمایی کرده و نیازهای آنها را برآورده کنید تا به یک فرد محبوب در بین آنها تبدیل شود. کنترل این عنوان بسیار ساده است و فقط با لمس قسمت های مختلف تلفن هوشمند می توانید به اهداف خود برسید. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، ممکن است Get In Line گزینه ایده آلی برای شما باشد.

در پایان هر ماموریت ، پاداش هایی دریافت خواهید کرد که می توانید با آن مهارت ها یا لباس شخصیت خود را تغییر دهید. بیش از 40 عنصر مختلف در این عنوان وجود دارد ، که پایان کار برای تیم تولید نخواهد بود. زیرا آنها در آینده قصد دارند مهارت های دیگری را در کار خود به کار گیرند. یکی از اعضای سازنده درباره Get In Line گفت:

ما از پیشرفت بازی Get In Line بسیار راضی هستیم. امیدواریم با استقبال بازیکنان انرژی ما بیشتر شود. ما منتظر انتقاد و پیشنهادات هر یک از بازیکنان در مورد این عنوان هستیم.

اکنون بازیکنان می توانند Get In Line را با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store بارگیری کنند. اگر اخبار بیشتری در مورد این کار منتشر کنیم ، آنها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید