بلاگ

بازی Double Pug Switch برای گوشی های هوشمند منتشر شد.

پس از عرضه Double Pug Switch در سیستم عامل های مختلف ، تیم توسعه تصمیم گرفت آن را برای تلفن های هوشمند نیز در دسترس قرار دهد. اکنون این اتفاق افتاده است و می توانید جزئیات بیشتر به همراه یک فیلم را در زیر مشاهده کنید.

Double Pug Switch اثری کاملاً جالب به سبک پلتفرمر است که توسط The Polygon Loft Studios ساخته و منتشر شده است. این عنوان در روزهای اخیر بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و اکنون دارندگان سیستم عامل های اندروید و iOS می توانند آن را تجربه کنند. این بازی متا 60 را از منتقدین دریافت کرده است که می توانید برای مطالعه نقد و بررسی امتیازات آن به این آدرس مراجعه کنید.

در Double Pug Switch ، شما باید کنترل یک موجود دوست داشتنی را بدست بگیرید و در صورت لزوم بپرید ، بدوید و به دشمنان ضربه بزنید. این شخصیت مهارتی دارد که با آن می توانید در ظاهر تغییراتی ایجاد کنید و بسیاری از معما ها را با همان ترفند منتقل کنید. Double Pug Switch داستان خاصی ندارد و همه چیز در آن نسبتاً ساده است. وظیفه شما این است که مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید و برای مردم قهرمان شوید. بنابراین اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، این عنوان ممکن است برای چند ساعت شما را سرگرم کند.

Double Pug Switch در فروشگاه Google Play یا App Store 1.99 دلار قیمت دارد. این عنوان همچنین پرداخت های درون برنامه ای دارد و برای دریافت برخی موارد و ویژگی ها باید هزینه ای را پرداخت کنید. اگر اخبار بیشتری در مورد Double Pug Switch دریافت می کنید ، شما عزیزان را مطلع می کنیم. در آخر می توانید جدیدترین ویدئوی مربوط به این اثر را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید