بلاگ

بازی DARQ: نسخه کامل به تأخیر افتاد

خبر بد امروز در Feardemic Studios این است که برخی نسخه های DARQ: Complete Edition با تاخیر نسبتاً طولانی توجیه شده اند و گیمرها کمی بعد می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتر در این زمینه را مشاهده کنید.

Unfold Games و Firdemik که به ترتیب کار توسعه و راه اندازی DARQ: Complete Edition را بر عهده دارند ، امروز از تاخیر در عرضه نسخه های پلی استیشن 5 ، ایکس باکس ایکس و نینتندو سوییچ خبر دادند. در ابتدا قرار بود این بازی در دسامبر سال جاری به دست گیمرها برسد ، اما ظاهراً مشکلاتی در روند توسعه وجود داشته است و این اتفاق در اوایل سال 2021 رخ خواهد داد. نسخه های دیگر این عنوان ، از جمله PlayStation 4 ، Xbox One و PC منتشر خواهد شد در همان ماه که انتظار می رود تاریخ دقیق آن طی روزهای آینده اعلام شود.

عرضه نسخه های نسل نهم DARQ: Complete Edition از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به نسخه های دیگر برخوردار خواهد بود و به همین دلیل ، این تجربه لذت دیگری دارد. علاوه بر موارد ذکر شده ، امروز آموختیم که نسخه فیزیکی عنوان در نیمه اول سال آینده در دسترس خواهد بود. DARQ یکی از مجموعه هیجان انگیزهای ژانر ترسناک است که هرگز در سال 2019 برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر نشد و همچنین گیمرها را راضی کرد. تیم سازنده نیز پشتیبانی خوبی از بازی داشتند و برخی از به روزرسانی ها و بسته های الحاقی را به طرفداران تحویل دادند. اکنون نسخه بهبود یافته آن به نام DARQ: Complete Edition با تغییرات گسترده ای ارائه شده است و بدون شک طرفداران مجبور به بارگیری آن هستند. اگر شما هم از طرفداران سبک ذکر شده هستید ، به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای تماشای پیش پرده آن می توانید به این آدرس نیز مراجعه کنید.

DARQ: Complete Edition داستان پسری به نام لوید را روایت می کند که ابتدا به سختی از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که در خواب عجیبی به سر می برد. متأسفانه برای پسر ، این رویا به سرعت به یک کابوس وحشتناک تبدیل می شود و علاوه بر فرار از دست دشمنان و هیولاها ، او باید رمز و رازهای مختلفی را کشف کند تا همه چیز به حالت عادی برگردد. پازل های چالش برانگیزی که در طول بازی برای شما پیش می آید را نباید فراموش کرد. تصاویر هنری و موسیقی آن نیز احساس ترس بیشتری را به بازیکن باز منتقل می کند.

اگر اخبار بیشتری درباره DARQ: Complete Edition دریافت می کنید ، ما شما عزیزان را مطلع می کنیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید