بلاگ

بازی Call of Duty جدید در ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

اخیراً اکتیویژن Call of Investor امسال ، ویژگی جدید سری Call of Duty امسال را اعلام کرد که با جزئیات عنوان در دست ساخت رونمایی خواهد شد.

در رویداد اخیر اکتیویژن ، ناشر تأیید کرد که نسخه جدیدی از سری Call of Duty در سال 2021 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. مشخص نیست که اتاق های اکتیویژن کجا بازی جدید را توسعه می دهند ، اما اکتیویژن اعلام کرده است که بازیکنان این قسمت جدید از بازی وارد نسخه منحصر به فرد و کاملا جدیدی از سری Call of Duty می شود که به طور قابل توجهی بالاتر از نسخه های قبلی است. . با این حال ، مشخص نیست که زمان و مکان داستان Call of Duty 2021 چگونه خواهد بود و این عنوان می تواند بازیکنان را به هر میدان جنگ ببرد.

به تازگی ، چندین توسعه دهنده برجسته از سری Call of Duty پیش بینی کرده اند که استودیوی بازی های Sledgehammer Games می تواند نسخه بعدی این سری را با همکاری یک استودیوی ثانویه توسعه دهد. در حالی که این استودیو از سال 2017 بازی تولید نکرده است ، اما اخیراً به طور قابل توجهی افراد جدیدی را جذب کرده است. Slughammer Games فقط در سال 2020 بیش از 150 توسعه دهنده جدید را به خود جلب کرد و با توجه به غیبت طولانی مدت آن در بازی های Call of Duty ، به نظر می رسد نسخه 2021 محصول این استودیو باشد. طبق گفته طرفداران ، عنوانی که امسال منتشر خواهد شد احتمالاً Call of Duty: Advanced Warfare یا حتی Call of Duty: World War 3 خواهد بود.

با این حال ، اکتیویژن تاکنون بسیار محتاطانه عمل کرده و سعی کرده تا آنجا که ممکن است جزئیات Call of Duty 2021 را فاش نکند. عناوین جدید سری Call of Duty معمولاً در ماه مه عرضه می شوند. بنابراین به احتمال زیاد نسخه جدیدی در ماه اکتبر یا حتی نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

یک واقعیت جالب در مورد Call of Duty 2021 این است که محتوای آن باید تا حد زیادی مطابق با حالت بازی آنلاین attle Royale و Call of Duty: Warzone باشد. زیرا دقیقاً مانند Call of Duty: lack Ops Cold War ، نسخه بعدی Call of Duty نیز دارای محتوایی است که بدون شک وارد قسمت Warzone attle Royale خواهد شد. مدیر عامل اکتیویژن ، Rob Kostich اخیراً رسماً تأیید کرد که بخش Warzone attle Royale پایه اصلی نسخه های آینده سری Call of Duty خواهد بود.

عنوان بعدی از سری Call of Duty احتمالاً از ماه می تا آگوست سال جاری منتشر خواهد شد. برای دریافت اخبار بیشتر باید منتظر اعلامیه رسمی اکتیویژن باشیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید