بلاگ

بازی Astrogon در گوشی های هوشمند منتشر شد.

سازندگان Astrogon که در گذشته این بازی را معرفی می کردند ، امروز آن را برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس قرار دادند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، فیلمی از این اثر منتشر شده است که در زیر مشاهده می شود.

Astrogon یکی از مجموعه عناوین بازی و پازل است که هم اکنون در گوشی های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. این بازی دنیایی عجیب و خلاقانه دارد و با وجود گرافیک ساده می تواند گزینه خوبی برای گیمرها و به خصوص دوست داران این ژانرها باشد. به راحتی می توانید یاد بگیرید که چگونه هر مرحله را پشت سر بگذارید ، اما در این صورت با چالش های بسیار دشواری روبرو خواهید شد و همه چیز به دقت و تفکر شما بستگی دارد.

در Astrogon ، شما کنترل یک مکعب کوچک را در دست می گیرید که از دیوار به دیوار می پرد و برای انجام آن به بالاترین نقطه هر ماموریت می رسد. فراموش نکنید که این مکعب فقط می تواند به دیواره های همان رنگ بچسبد ، در غیر این صورت ضرر خواهید کرد. در طول بازی مواردی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید بهتر و سریعتر پیشرفت کنید. در این عنوان تجهیزات گشودن قفل نیز وجود دارد که با برخی از امتیازاتی که کسب می کنید این امکان وجود دارد.

Astrogon از دو قسمت Solo Mode و Creative Mode تشکیل شده است و با هر یک از آنها می توانید ساعت ها سرگرم شوید. این امکان برای شما وجود دارد که رکوردها را با دوستان یا سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید و با این کار در این چالش با آنها مبارزه خواهید کرد. Astrogon به صورت رایگان منتشر شده است ، اما دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای دریافت برخی از ماموریت ها و امکانات باید هزینه کنید. در آخر ، می توانید پیش نمایش جدید مربوط به این اثر را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید