بلاگ

بازی basketrio در گوشی های هوشمند منتشر شد.

استودیوی Cube Magic Limited که پیش از این بازی اعتیاد آور asketrio را معرفی می کرد ، اکنون آن را در دسترس تلفن های هوشمند قرار داده است. همچنین برای آگاهی بهتر مردم ، ویدیوی جدیدی از این اثر منتشر شده است که بعداً آن را مشاهده خواهیم کرد.

همانطور که از نام asketrio پیداست ، ما با یک بازی ورزشی سرگرم کننده روبرو هستیم که تجربه کاملا جدیدی از بسکتبال را ارائه می دهد. استودیوی Cube Magic Limited که به طور همزمان این بازی را تولید و منتشر کرد ، امروز آن را برای گوشی های هوشمند ، به طور خاص برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس کاربران قرار داد و اکنون باید منتظر بمانیم و ببینیم واکنش گیمرها و به خصوص طرفداران ورزش در مورد اینکه چه چیزی است صحبت کردند.

در asketrio می توانید شخصیت ها و قهرمانان این رشته را هدایت کنید و با حالت های مختلف آن ساعت ها سرگرم شوید. هر یک از این شخصیت ها لباس متفاوتی دارند و در آینده ظاهر و پوشش خود را تغییر می دهند. اولاً ، کنترل شخصیت ها بسیار ساده است و از این نظر مشکلی وجود ندارد. البته طبق گفته تیم سازنده ، شما باید سخت کار کنید تا در این بازی حرفه ای شوید و این کار هرگز آسان نخواهد بود.

در قسمت اصلی بازی asketrio ، شما باید یک گروه 3 نفره تشکیل دهید و یک مسابقه 6 نفره را شروع کنید. هر بازی حدود 3 دقیقه طول می کشد و بدیهی است که هر تیمی که در پایان بیشترین امتیاز را کسب کند برنده خواهد شد. بنابراین ، نتیجه می گیریم که سرعت و دقت در هر مسابقه ای بسیار مهم است. جالب است بدانید که علاوه بر ظاهر ، سبک بازی هر شخصیت با شخصیت دیگر متفاوت است و شما باید آنها را مطابق سلیقه خود انتخاب کنید. سازندگان همچنین تلاش زیادی برای متحرک سازی بازی کرده اند و بازیکنان می توانند پس از کسب امتیاز حرکات نمایشی انجام دهند.

شخصی سازی یکی از مهمترین عناصر asketrio برای داشتن یک بازی درخشان است. از لباس گرفته تا چهره های مختلف ، بازیکنان می توانند بازیکنان مورد علاقه خود را ایجاد کرده و آنها را برای بازی آماده کنند. زمین های بازی در مکان ها و استادیوم های مختلف نباید به راحتی با هم همپوشانی داشته باشند. بنابراین اگر به این کارها علاقه دارید ، توصیه می کنیم هرگز asketrio را از دست ندهید.

asketrio رایگان بارگیری و استفاده از Google Play یا App Store است ، اما شامل پرداخت درون برنامه ای است و برای دسترسی به برخی از ویژگی ها و عملکردها باید هزینه ای را پرداخت کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، پیش پرده ای از این اثر امروز به پخش کننده ها رسیده است که در پایان قابل مشاهده و بارگیری است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید