بلاگ

بازی یوونی معرفی شد.

کمپانی ژاپنی Tricore امروز بازی Yuoni را در سیستم عامل های مختلف با اخبار عالی ارائه داده و اطلاعات کمی در مورد آن ارائه داده است. جزئیات ارسال شده در مورد آن را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Tricor و Chorus Worldwide به ترتیب وظیفه توسعه و انتشار بازی Yuoni را بر عهده دارند و باید دید آنها در این مورد چه خواهند کرد. این عنوان ترسناک و زنده مانده قرار است در تاریخ مشخص نشده در رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس ایکس سری و نینتندو سوییچ در دسترس باشد.

طبق گفته تیم سازنده ، بازی Yuoni با بالاترین کیفیت ممکن در کنسول های نسل 9 و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود و بازیکنان می توانند از اتفاقات وحشتناک آن لذت ببرند. این عنوان برای اولین بار در Digital Games Expo 2020 که در توکیو ژاپن در تاریخ 29 نوامبر 2019 (29 نوامبر 2020) برگزار می شود ، قرار است تجربه شود. در این مراسم می توان اولین واکنش بازیکنان را مشاهده کرد.

استودیوی Tricor سابقه ساخت عناوین جالب دیگری مانند Yuoni: Rises را نیز دارد که در ژانرها نیز به آن اشاره شد. این بازی ابتدا در سال 2019 بر روی پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد و بعداً به دارندگان کنسول Nintendo Switch راه پیدا کرد. به نظر می رسد که تاریخچه بازی Yuoni مربوط به اثر فوق خواهد بود.

هنوز هیچ اطلاعات دیگری در مورد بازی Yuoni اعلام نشده است و ما باید منتظر اخبار بیشتری از طرف ناشر و تیم تولید در روزهای آینده باشیم. پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک پیش پرده ای برای این عنوان در دسترس باشد ، در این صورت ، ما آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید