بلاگ

بازی های رایگان بعدی در Epic Games Store اعلام شده است.

Epic Games Store مانند هفته های گذشته بازی های رایگان را برای کاربران خود ارائه می دهد.

به زودی دو بازی جذاب در فروشگاه Epic Games به صورت رایگان در دسترس شما قرار می گیرد. این فروشگاه به رشد خود ادامه می دهد و همانطور که وعده داده شده است ، هر هفته انواع بازی ها را به صورت رایگان ارائه می دهد. بازی های جدید از پنجشنبه 19 نوامبر 2020 به صورت رایگان در دسترس و قابل بارگیری خواهد بود. با دریافت این بازی ها یا افزودن آنها به لیست پخش خود در زمان تعیین شده ، می توانید آنها را برای همیشه داشته باشید.

اولین بازی منتشر شده به صورت رایگان Elite Dangerous است که اخیراً محتوای اضافی رایگان دریافت کرده است. بازی بعدی The World Next Door خواهد بود. کاربران از 19 نوامبر تا 26 نوامبر فرصت دارند این بازی ها را به بایگانی خود اضافه کنند.

هر دوی این بازی ها سرگرم کننده هستند. Elite Dangerous یک شبیه ساز پرواز است که در فضا اجرا می شود. این بازی توسط Frontier Developments ساخته شده و در سال 2014 منتشر شد. اما هنوز به خوبی پشتیبانی می شود. آخرین افزودنی آن ادیسه نام دارد. بازیکنان می توانند آزادانه در محیط بازی ، کهکشان راه شیری ، پرسه بزنند. کشتی های مختلفی در بازی وجود دارد که از قابلیت ها و ویژگی های مختلفی برخوردار هستند. در واقع با بارگیری این بازی می توانید به محتوای چند ساله آن به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید.

The World Next Door یک بازی مستقل از سال 2019 است که توسط Rose City Games به سبک پازل ایجاد شده است. داستان بازی مانند رمانی روایت می شود که در آن شخصیت اصلی با برنده شدن در قرعه کشی وارد جهانی موازی می شود. هر دوی این بازی ها می توانند تجربه جالبی برای گیمرها باشند.

چندی پیش ، تاخیر در انتشار بازی های Epic Games وجود داشت که امیدواریم دیگر با آن روبرو نشویم. Textorcist در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است و بازی های جدید از 20 نوامبر اضافه می شوند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید