بلاگ

بازی تور جهانی Equestriad در تلفن های هوشمند راه اندازی شده است.

همانطور که در گذشته وعده داده شده بود ، امروز تیم توسعه دهنده Equestriad World Tour این بازی را در دسترس تلفن های هوشمند قرار داد که خبر خوبی برای بسیاری از گیمرها خواهد بود. پیش پرده جدیدی از این عنوان نیز موجود است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

در سال های اخیر عناوین ورزشی نقش مهمی در سرگرمی بازیکنان داشته و اکنون تور جهانی Equestriad را باید یکی از ویژه ترین ها دانست. در این بازی شما باید هدایت قهرمان و اسب مورد علاقه خود را بر عهده بگیرید و در ورزش های سوارکاری شرکت کنید. مسابقات و حالت های مختلفی در این شغل وجود دارد و بازی از این نظر مشکل خاصی ندارد. GoGallop Studio ، که همزمان اقدام به توسعه و انتشار تور جهانی Equestriad می کند ، امروز اعلام کرد که این بازی برای گوشی های هوشمند ، به ویژه سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است و بازیکنان آزادی تجربه و دریافت یکپارچه آن را دارند.

یک قسمت جالب در تور جهانی Equestriad وجود دارد که می توانید اسب خود را به خوبی آموزش دهید و آن را برای مسابقات مهیج آماده کنید. علاوه بر این شخصیت های این اثر از کشورهای مختلفی انتخاب شده اند و هر یک از آنها قدرت های مختلفی دارند که انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد. از حالت سفارشی سازی این شغل نباید به سادگی گذشت. در این قسمت می توانید ظاهر و توانایی های اسب خود را تغییر دهید و وسایل خوبی برای او بخرید. همچنین ممکن است قهرمان شوید. همه اینها دست به دست هم می دهد تا با یک بازی ورزشی خوب روبرو شویم و حال باید دید واکنش بازیکنان نسبت به آن چگونه خواهد بود.

البته لازم به ذکر است که محتوای بازی Equestriad World Tour به اینجا ختم نمی شود و تیم سازنده متعهد شده است که در آینده ویژگی های جالب دیگری را نیز به آن اضافه کند. این عنوان همچنین دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای تهیه برخی از مراحل و تجهیزات آن باید هزینه پرداخت کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز ویدئویی از تور جهانی Equestriad به دست بازیکنان رسیده است که در پایان می توانند آن را تماشا و بارگیری کنند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید