بلاگ

بازگشت دوستان نزدیک نظرات بازی و bubble bobble 4 Friends: The baron Is ack

اگر از طرفداران bubble bobble 4 Friends: The baron Is ack هستید ، باید بدانید که این بازی اولین بار در سال 2019 روی کنسول Nintendo Switch منتشر شد و مورد استقبال بسیاری قرار گرفت. تیم تولید از همان زمان قصد داشتند تعداد طرفداران خود را افزایش دهند و در همین راستا ، آنها این کار را نیز به دارندگان کنسول پلی استیشن 4 تحویل دادند. اکنون بررسی ها و رتبه بندی های این نسخه منتشر شده است ، دنبال کن.

مشاغل دو بعدی همیشه نقش مهمی در سرگرمی بازیکنان دارند و نباید آنها را نادیده گرفت. شاید بتوانbubble bobble 4 Friends: The baron Is ack را یکی از این بازی ها دانست که در سبک ها و پلتفرم های اکشن ساخته شده است. در این بازی شما باید دو شخصیت به نام های bob وbub را راهنمایی کنید و بسیاری از معماها و چالش های موجود در این راه را حل کنید. هر یک از این شخصیت ها توانایی ها و ظاهر منحصر به فرد خود را دارند و انتخاب آنها کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد. آنهایی که در واقع دو اژدها هستند توانایی خوردن دشمن را دارند. البته نسخه های زیادی از سری bubble bobble 4 Friends تاکنون در دسترس بوده و بازیکنان تا حدودی با آن آشنایی دارند. اگر شما هم به چنین سبک هایی علاقه مند هستید ، به هیچ وجه این کار را از دست ندهید.

یکی از حالت های عالی در bubble bobble 4 Friends: The baron Is ack قسمت چند نفره آن است که در آن می توانید با سه بازی باز دیگر به رقابت بپردازید و از آن لذت ببرید. در بخش تاریخچه این بازی بیش از 100 مرحله وجود دارد و رمز و رازهای زیادی در هر یک از آنها کشف شده است. خبر خوب برای طرفداران این سری این است که نسخه اول که اولین بار در سال 1986 منتشر شد نیز در عنوان موجود است تا بتوانند خاطرات خود را زنده کنند.

bubble bobble 4 Friends: The baron Is ack توسط استودیوی ININ Games ساخته شده است و شامل Taito Corporation و Strictly Limited Games است. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز بررسی و رتبه بندی نسخه PlayStation 4 از این عنوان توسط منتقدان مشهور در زمینه بازی های ویدیویی در دسترس قرار گرفته است که در زیر بررسی خواهیم کرد.

سلام ، گیمر ضعیف 8/10

پس از انتشار نسخه نینتندو سوییچbubble bobble 4 Friends: The baron Is ack ، ما نیز منتظر عرضه این نسخه بودیم. خوشبختانه این اتفاق افتاد و گیمرها ، به خصوص کسانی که به کارهای فکری و بستر های نرم افزاری علاقه مند هستند ، می توانند ساعت ها سرگرم شوند. این بازی تفاوت هایی با نسخه های قبلی خود دارد. به عنوان مثال ، ماموریت های بیشتری در آن وجود دارد و در یکی از بخش ها می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید.

ویدیوهای Chums 7.9 / 10

bubble bobble 4 Friends: The baron Is ack یک بازی شگفت انگیز است که محیط زیبا و چشم نوازی را برای بازیکنان فراهم می کند. اگر از طرفداران سری ubble obble هستید ، به هیچ وجه تجربه این نسخه را از دست ندهید.

SpazioGames 6.8 / 10

پیشنهاد ما برای بازیکنان این است که bubble bobble 4 Friends: The baron Is ack را با دوستان یا آنلاین تجربه کنید. اگر می خواهید قطعات را به صورت جداگانه تست کنید ، کمتر از آنچه انتظار می رود لذت خواهید برد.

محور ششم 6/10

متأسفانه ،bubble bobble 4 Friends: The baron Is ack برخلاف نسخه های قبلی خود ، سرعت چندانی ندارد و همین امر هیجان آن را کاهش داده است. البته اگر این بازی را با دوستان خود تجربه کنید ، ممکن است لذت ببرید و بخندید. همه چیز به این بستگی دارد که آیا عناوین اکشن ، پلتفرمر و پازل را دوست دارید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید