بلاگ

بازسازی ایده آل | بازی Katamari Damacy Reroll.

اگر از طرفداران Katamari Damacy Reroll هستید ، باید بدانید که این بازی اولین بار در سال 2018 روی پلتفرم PC و کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار گرفت و با استقبال خوب گیمرها روبرو شد. اکنون شاهد انتشار نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان از این عنوان هستیم و در زیر بررسی ها و امتیازات آنها را مشاهده خواهیم کرد.

Katamari Damacy Reroll را باید یک سری عناوین اکشن و ماجراجویی دانست که داستان بسیار جالبی را نیز برای بازیکنان ارائه می دهد. این عنوان داستان مردی را روایت می کند که از طرف پادشاه دستور داده می شود اوضاع شهر را کنترل کند و آن را از مشکلات دور کند. حالا شما باید با تمام قدرت و تجهیزات به آن برسید و به یک فرد مشهور تبدیل شوید. یکی دیگر از وظایف شما پیدا کردن شاهزاده و شکست دادن دشمنان در طول راه است. بدیهی است که ماموریت ها و معماهای مختلفی پیش روی شما خواهد بود و با حل آنها می توانید لحظات خوشی را برای خود رقم بزنید. این شغل دنیای رنگارنگی دارد و بازیکنان به سرعت متوجه می شوند که چشم نواز است. بنابراین اگر به این عناوین علاقه مند هستید ، به هیچ وجه Katamari Damacy Reroll را از دست ندهید.

قابل ذکر است ، شرکت andai Namco به طور همزمان مسئول توسعه و توزیع بازی Katamari Damacy Reroll بود. همچنین ، این عنوان دارای بخش های آنلاین یا چند نفره نیست و در همه بخش ها باید آفلاین و به صورت تک نفره پیش بروید. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز منتقدان برجسته بازی های ویدیویی بررسی ها و رتبه بندی های خود را در مورد این اثر ارائه داده اند که در زیر بررسی خواهیم کرد.

PSU 9/10

Katamari Damacy دقیقاً 16 سال پیش برای گیمرها منتشر شد و ما واقعاً لذت بردیم. پس از مدتی ، تیم سازنده نسخه بازسازی شده ای را با بسیاری از ویژگی ها منتشر کرد و اکنون این نسخه در پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز موجود است. اگرچه بسیاری از مردم فکر می کردند که این عنوان دیگر احساس قدیمی را ندارد ، اما در مطلق است و هنوز هم می تواند ساعت ها سرگرم شود. گیم پلی این کار بسیار دیدنی و جذاب است و همچنین ، موسیقی هیجان انگیزی در طول آن شنیده می شود. به طور کلی ، ما فکر می کنیم که ایده خوبی برای انتشار این نسخه بود و ما آن را به همه بازیکنان توصیه می کنیم.

سلام گیمر بیچاره 9/10

اگر از طرفداران Katamari Damacy هستید ، دیگر نیازی به پیشنهاد ما برای امتحان آن نخواهید داشت. زیرا نسخه بازسازی شده این اثر نیز از هر نظر جذابیت های خاص خود را دارد. اگر قبلاً این بازی را تجربه نکرده اید ، بهترین زمان برای امتحان کردن و لذت بردن از نسخه ذکر شده با بسیاری از ویژگی های دیگر است. ما تضمین می کنیم که می توانید ساعت ها در دنیای این عنوان ماجراجویی کنید. قیمت Katamari Damacy Reroll نیز عالی به نظر می رسد.

احمق های دیجیتال 9/10

Katamari Damacy اولین بار در سال 2004 منتشر شد و نسخه بازسازی شده آن اکنون در همه سیستم عامل های بزرگ موجود است. این بازی داستان ، گیم پلی ، موسیقی و معماهای جذابی دارد و نباید به راحتی از کنار آن گذشت.

اجاره صفحه نمایش 8/10

Katamari Damacy قبلاً روی کنسول پلی استیشن 2 منتشر شده بود و اکنون نسخه بازسازی شده پلی استیشن 4 با اتفاقات و داستان های جالب تری همراه است. بدون شک این عنوان می تواند خاطرات بسیاری از طرفداران را زنده کند و علاوه بر این بازیکنان جدید از تجربه خود نهایت لذت را خواهند برد.

دکمه فشار SQUARE 8/10

Katamari Damacy Reroll بازسازی کنسول PlayStation 2 است که قبلاً منتشر شده بود و محبوبیت زیادی کسب کرده است. ما معتقدیم که بازیکنان می توانند حداقل یک بار آن را امتحان کنند و از آن لذت ببرند. شوخ طبعی یکی از ویژگی های برخی شخصیت های این عنوان است و به خوبی اتفاق افتاده است.

اسلحه انگشتی 7/10

ما فکر می کنیم تیم توسعه دهنده Katamari Damacy Reroll در بازسازی یک نسخه بازسازی شده کار خوبی انجام داده اند و این را به شما تبریک می گویم. متاسفانه کنترلر بازی کمی منسوخ شده است و بهتر بود آن را جایگزین می کرد. با این حال ، این شغل هنوز هم می تواند یک گزینه ایده آل برای طرفداران در نظر گرفته شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید