بلاگ

ایکس باکس برای خرید جدید خود با چندین تولید کننده ژاپنی وارد شده است مذاکره شده

اخیراً یکی از زمینه هایی که ایکس باکس و مایکروسافت روی آن تمرکز کرده اند ، بازی ها و توسعه دهندگان ژاپنی بوده است و به نظر می رسد به زودی شاهد سرمایه گذاری هنگفتی در این زمینه ها خواهیم بود.

گزارش جدید منتشر شده توسط بلومبرگ حاکی است که مایکروسافت با چندین تولید کننده ژاپنی (در اندازه های مختلف) وارد مذاکره شده و قصد دارد یکی از آنها را خریداری کند. “بلومبرگ گفت:

چندین توسعه دهنده مستقر در ژاپن ، از کوچک تا بزرگ ، گفته اند که مایکروسافت پیشنهاد خرید تجارت آنها را داده است. آنها در حال حاضر خواستار گمنامی هستند و هیچ اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشته اند.

سارا باند ، مدیر روابط سازنده در اکوسیستم بازی ویدیویی مایکروسافت ، اخیراً اعلام کرد که ایکس باکس در حال حاضر در حال مذاکره با توسعه دهندگان ژاپنی است تا آنها را ترغیب به بازی کردن در سرویس Xbox Xbox کند. پاس بازی).

كوی تكمو ، رئیس جمهور ، اخیراً اعلام كرد كه اگر Phill Spencer و Microsoft همچنان به بازار ژاپن علاقه نشان دهند ، به دنبال آوردن بازی های خود به بازی های پس از بازی است.

مطمئناً مایکروسافت قصد دارد روابط و وضعیت بازاریابی خود را در ژاپن بهبود بخشد و احتمالاً اولین قدم در خرید یک تولید کننده ژاپنی است.

در ماه های اخیر ، اسپنسر در مورد فعالیت های Xbox Team در ژاپن صحبت کرده و شایعات قبلی مبنی بر خرید تولیدکنندگان ژاپنی در اینترنت پخش شده است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید