بلاگ

انتشار Reigns: Beyond برای iOS

بنا به گزارش سایت خبری دانش گیم، شرکت Devolver Digital که پیش از این Reigns: eyond را معرفی می کرد ، امروز آن را در گوشی های هوشمند و به خصوص در iOS عرضه کرده است که بدون شک خبر خوبی برای طرفداران سری Reigns خواهد بود. برای دیدن اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را دنبال کنید.

بسیاری از گیمرها با سری Reigns در تلفن های هوشمند آشنا هستند و نسخه های تجربه شده آن را تجربه کرده اند. این بازی ها با استراتژی و سبک داستان محور خود می توانند بسیاری را به وجد بیاورند. در این مجموعه شما باید یک پادشاه یا یک ملکه را به دست بگیرید و یک قانون مناسب و رضایت بخش در سرزمین خود داشته باشید. انتقادها و پیشنهادها هر روز از طرف افراد یا افرادی از کشورهای دیگر به شما می رسد و شما باید در مورد آنها بهترین تصمیمات را بگیرید تا فردی موفق باشید. بنابراین سرنوشت این عناوین کاملاً در دست شماست.

برخلاف نسخه های قبلی ، Reigns: eyond در فضا اتفاق می افتد و این بار شما باید سیل عظیمی از مردم را در سیارات ناشناخته هدایت کنید. همچنین امکان سفر به سیارات دیگر نیز برای شما وجود دارد که نباید از این موارد غافل شد.

منوی بازی از دو قسمت آنلاین و آفلاین تشکیل شده است و با توجه به سلیقه خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این بازی دارای 60 نوع شخصیت مختلف است و علاوه بر این موارد زیادی در اختیار بازیکنان قرار دارد که باید در زمان مناسب استفاده شوند. همانطور که می دانید اکثر قسمتهای بازی مبتنی بر کارت است و سازندگان 1400 نوع کارت برای این منظور تهیه کرده اند. بیشتر قسمت های بازی شبیه Tinder است. بنابراین اگر به این سبک ها علاقه دارید ، راج را فراموش نکنید: فراتر از هر وسیله ای.

Raj: eyond اکنون در iOS و Apple Arcade Services در دسترس است و گیمرها می توانند آن را بارگیری و تجربه کنند. در این نسخه هیچ پرداخت درون برنامه ای نیز وجود نخواهد داشت. هیچ اطلاعاتی درباره انتشار این اثر در اندروید وجود ندارد و باید منتظر اخبار تیم سازنده در روزهای آینده باشیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید