بلاگ

انتشار Fateful End: True Case Files برای گوشی‌های هوشمند در این ماه

Fateful End: True Case Files Studio امروز خبر خوبی مبنی بر عرضه این بازی در گوشی های هوشمند طی چند روز اعلام کرد که می تواند برای بسیاری از افراد جالب باشد.

Fateful End: True Case Files یک سری عناوین هیجان انگیز در سبک داستان و ماجراجویی است که در اواخر ماه نوامبر از طریق تلفن های هوشمند و دقیق تر روی سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر خواهد شد. صحنه های جنایی و مرموزی بی شماری در بازی وجود دارد که برای بسیاری از افراد جالب خواهد بود. گروه سازنده سعی کرده اند انبوه انیمیشن و رمان را برای توسعه این عنوان الهام دهند و باید دید موفقیت آن چقدر است.

داستان Fateful End: True Case Files درباره مردی است که سعی دارد از کشته شدن ناخواسته خودداری کند. زیرا مهم است و در هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد. قبل از آن روز ، برای رسیدن به اهداف خود باید تحقیق کاملی انجام دهید و باید به او کمک کنید. در محیط بازی عناصری وجود دارند که شما را از طریق سرنخ راهنمایی می کنند. بنابراین ، پیشنهاد می کنیم از نقش خود غافل نشوید. البته برخی از این موارد شما را از مسیر و گمراهی خارج می کند و باید در انتخاب صحیح آنها دقت کنید.

بازی Fateful End: True Case Files از چند شخصیت تشکیل شده است ، اما طراحی آن به خوبی انجام شده است و مشکل خاصی در این مورد وجود ندارد. شما باید تا آنجا که ممکن است با برخی از این افراد در ارتباط باشید. زیرا راهنمایی شما می تواند بسیار مهم باشد. همانطور که گفته شد ، شما باید تصمیمات درستی را در این عنوان بگیرید ، به عبارت دیگر ، سرنوشت آن کاملاً به خود شما بستگی دارد. حتی قطع ارتباط با یکی از این شخصیت ها روند بازی را کاملاً تغییر می دهد. این نوع مشاغل باعث می شود که بعد از انجام آنها بخواهید دوباره آنها را امتحان کنید. زیرا در این صورت می توانید بازی را به روش دیگری به پایان برسانید. همچنین توجه به عملکرد شخصیت های دیگر در Fateful End: True Case Files نیز مهم است. آنها می توانند دشمن شما باشند و نباید به راحتی به آنها اعتماد کنید.

Fateful End: True Case Files توسط Giiku Games توسعه و منتشر شده است. جالب است بدانید که این بازی براساس یک داستان واقعی در هنگ کنگ ساخته شده است و بنابراین می تواند با علاقه زیادی دنبال شود. تاریخ دقیق انتشار این اثر هنوز مشخص نشده است ، اما پیش بینی می شود که بازیکنان بتوانند ظرف چند روز آن را از طریق فروشگاه Google Play یا App Store دریافت کنند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید