بلاگ

انتشار Code Racer برای سیستم عامل اندروید

تیم توسعه دهنده همانطور که در گذشته وعده داده شده بود اکنون این بازی مهیج را روی سیستم عامل اندروید منتشر می کند.

Code Racer مجموعه ای از مسابقات و آهنگ های عنوان است که در آن شما باید نژاد مورد نظر خود را انتخاب کنید و در ژانرهای مختلف مسابقات سرگرم کننده داشته باشید. در بخشی از این عنوان می توانید ماشین بسازید یا ظاهر آن را تغییر دهید. و ما می دانیم که در این سبک با موضوع متفاوتی روبرو هستیم که ممکن است بازیکنان را برای مدت طولانی مورد توجه قرار دهد. از نظر توسعه تیم ، ما یاد گرفتیم که Code Racer در تلفن های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS موجود است و نسخه iOS بعداً در دسترس خواهد بود. البته تاریخ دقیق تحویل مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری از تولیدکنندگان در روزهای آینده باشیم.

در Code Racer انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را خواهند داشت. همچنین بیش از 30 اتومبیل در این رده وجود دارد که هر کدام برای هدفی خاص ساخته شده اند. همچنین ، پس از هر مأموریت ، مهارت های جدید مورد نیاز برای ادامه کار را کسب خواهید کرد.

چالش های روزانه یکی دیگر از ویژگی های جالب Code Racer است و تازه شروع به کار می کند. یکی از جالب ترین ویژگی ها سد راه است که می توان آن را با دوستان یا سایر بازیکنان از سایر نقاط جهان شناسایی کرد. دارندگان تلفن های هوشمند همچنین می توانند Code Racer را امتحان کنند ، زیرا تصاویر در لیست اسباب بازی ها نشان داده می شود و بازیکنان می توانند در آن تغییراتی ایجاد کنند.

اکنون می توانید Code Racer را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید. اگر داستان دیگری در مورد این کار پیدا کردید ، به شما اطلاع خواهیم داد .

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید