بلاگ

انتشار ویدیوی مقایسه‌ای کانال Digital Foundry از عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War

Digital Foundry سرانجام ویدیوی مقایسه ای برای Call of Duty: lack Ops Cold War منتشر کرد. ما شاهد یک تحلیل کامل هستیم که برتری هر کنسول نسل بعدی را برجسته می کند.

جزئیات:

در کنسول های Xbox و PlayStation 5 جزئیات دقیقاً یکسان است و به نظر می رسد فقط برخی از اشیا random به صورت تصادفی قرار گرفته اند ، بنابراین اشیا در یک مکان قرار ندارند اما نسخه سری S جزئیات کمتری نسبت به دو کنسول دیگر دارد. اینها درزها است. اگرچه جزئیات از دست رفته است ، اما نسخه سری S فاقد ردیابی اشعه است ، که بر خلاف انتظار ، تأثیر عمده ای در نتیجه داشت. اگر نسخه سری S را در کنار سری X قرار دهید ، می توانید تفاوت ها را به وضوح مشاهده کنید.

وضوح:

در این حالت ، کنسول های سری X Xbox و PlayStation 5 بر روی رزولوشن دینامیکی 4K متمرکز هستند ، اما در برخی صحنه ها به 1800p کاهش می یابد. سری X ایکس باکس همچنین پویایی 1440p را هدف قرار می دهد ، اما گاهی اوقات به 1200p کاهش می یابد.

فرکانس قاب:

موضوع نرخ فریم از دو موضوع قبلی جالبتر خواهد بود. کنسول ایکس باکس سری X ثبات زیادی در ردیابی پرتو و نرخ فریم 60 دارد و پلی استیشن 5 در صحنه های مختلف مانند انفجار سناریو افت قابل توجهی دارد ، اما با 120 فریم ، عملکرد پلی استیشن 5 کمی بهتر از ایکس باکس سری X است. در بیشتر صحنه ها از نرخ فریم بالاتر پشتیبانی می کند. این افت نرخ فریم در Xbox X Series هنگام پرواز با هلیکوپتر بیشتر مشهود است.

در حالی که نرخ فریم خروجی هر کنسول در یک حالت بهتر از دیگری است ، معمولاً تجربه Cold War Call of Duty lack Ops بسیار شبیه به سیستم عامل های نسل بعدی توصیف می شود و جای نگرانی نیست.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید