بلاگ

انتشار نسخه ی موبایل بازی Flight Simulator 2D

سازنده بازی که قبلا این بازی را معرفی کرده بود امروز آن را در دسترس تلفن های هوشمند قرار داده است که برای بسیاری خبر خوبی خواهد بود. در زیر می توانید جزئیات بیشتر این خبر را مشاهده کنید.

همانطور که از نام آن مشخص است ، Flight Simulator 2D ، ما با یک بازی جالب شبیه ساز شبیه ساز پرواز روبرو هستیم که می تواند افراد زیادی را به خود جلب کند. تفاوت این اثر با بازی های دیگر در این ژانر دو بعدی بودن آن است ، بنابراین باید ببینیم واکنش مردم در این زمینه چیست. مراحل و ماموریت های این بازی برای سازگاری دقیق با تلفن های هوشمند و تبلت ها طراحی شده است. قوانین فیزیکی مانند جاذبه نیز در این عنوان به خوبی رعایت شده است ، که به جذابیت و دشواری آن می افزاید. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، به هیچ وجه Flight Simulator 2D را از دست ندهید.

یکی از نکات جالب در مورد Flight Simulator 2D تغییر آب و هوا است. به عنوان مثال ، در طول پرواز ، هوا می تواند بارانی یا برفی باشد ، در این صورت شما باید برای پیشرفت بهتر از راهکارهای دیگر استفاده کنید. مشکل دیگر در این زمینه طوفان است. در ابتدای بازی نقشه های سرزمین های مختلف وجود دارد که هرکدام قابل توجه و جالب هستند.

به طور کلی در منوی بازی Flight Simulator 2D می توانید به ترتیب سه بخش به نام های پرواز آزاد ، حمل و نقل هوایی و چالش فرود را پیدا کنید. در پرواز رایگان می توانید پرواز آزاد و بدون مشکل را تجربه کنید و مهارت خود را در قسمت های دیگر ارتقا دهید. در حمل و نقل هوایی می توانید مسافران را نیز به هواپیما ببرید و این بار با مشکلات جالب تری روبرو خواهید شد. فراموش نکنید که حتی اشتباهات کوچک در این مورد عواقب جبران ناپذیری دارند. سرانجام ، در چالش Landing ، شما باید بهترین فرودهای خود را به نمایش بگذارید و امتیاز ویژه کسب کنید. به گفته سازندگان ، Flight Simulator 2D در ابتدا بسیار ساده است ، اما تبدیل شدن به یک بازیکن باتجربه دشوار خواهد بود.

Flight Simulator 2D در حال حاضر در تلفن های هوشمند ، به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS موجود است و گیمرها می توانند با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store آن را بارگیری کنند. این بازی رایگان بارگیری می شود اما شامل هزینه ها و تبلیغات درون برنامه ای است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید