بلاگ

انتشار نسخه ی آپدیت ۱٫۴٫۲ بازی Extreme Golf

همانطور که در گذشته گفته شد ، امروز نسخه جدیدی از بازی با محتوای زیادی منتشر شده. برای اطلاعات بیشتر در مورد این خبر ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید:

این بازی یکی از عناوین جذاب سبک ورزشی است که تجربه بی نظیری از گلف را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. همه چیز در این بازی مانند هر عنوان گلف جذاب است ، اما با تفاوت هایی مانند بخش های بیشتر ، بازیکنان به زودی متوجه آنها می شوند. لازم به ذکر است که این اثر دارای یک قسمت چند نفره است که می توانید با دوستان و سایر بازیکنان در سایر نقاط جهان تجربه کنید. قوانین فیزیکی نیز در این کار به خوبی رعایت می شود و مشکلی از این نظر وجود ندارد. بنابراین اگر طرفدار این بازی ها هستید ، Extreme Golf را از دست ندهید.

به روزرسانی 1.4.2 بازی Extreme Golf با توپ ها و مسابقات جدید به جذابیت آن افزوده است. گفته می شود که این مسابقات هنوز بصورت آنلاین برگزار می شود و تیم توسعه دهنده زمان زیادی را برای توسعه آن صرف کرده اند. یکی از معروف ترین توپ های اضافه شده که به آن اژدها نیز گفته می شود ، پس از کمی تلاش در بازی قابل برداشت است.

سطح جدیدی از گلف شدید به نام Rookie 3 ایجاد می شود و بازیکنان با توجه به مهارت های خود در آن سطح قرار می گیرند. علاوه بر این ، بیشتر اشکالات و کاستی های گزارش شده توسط تیم تولیدی برطرف شده و همه چیز برای تجربه گلف آماده است.

Extreme Golf اکنون در تلفن های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. اگر علاقه مند به تجربه این عنوان هستید ، می توانید آن را امتحان کنید و آن را از فروشگاه Google Play یا App Store بارگیری کنید. Extreme Golf رایگان است اما با پرداخت درون برنامه ای.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید