بلاگ

انتشار ماد گرافیکی جدید بازی Battlefield 1

امروز مورد جدیدی برای این بازی منتشر شده است که کیفیت و گرافیک آن را بهبود می بخشد.

همانطور که می دانید این بازی یکی از جالب ترین و دوست داشتنی ترین ویدیوها است که به سبک تیراندازان اول ساخته شده است. استودیوی الکترونیک آرتز همچنین تولید نسخه ها را بر عهده داشت. نسخه اول این سری به یادماندنی ترین نسخه است و به همین دلیل ، بسیاری از بازیکنان این تجربه را نمی دهند. Madsazan همچنین دوست دارد لوازم جانبی جالب و منحصر به فرد خود را برای این بازی ارائه دهد که بسیاری از آنها مورد استقبال هواداران قرار می گیرند.

امروز یکی از محبوب ترین انتشارات رسانه ای از محصول جدید attlefield 1 رونمایی کرده است که گرافیک ها را با کیفیت بهتری نسبت به گذشته می سازد. به گفته بسیاری از بازیکنان ، این باعث می شد که این جمله تکرار عناوین باشد. این عنوان وقایع جنگ جهانی اول را توصیف می کند. با تجربه و بهترین کیفیت می تواند زیبایی خاص خود را داشته باشد. اگر از طرفداران جنگ 1 هستید ، حتماً از این مورد در رایانه شخصی خود استفاده کنید.

قابل ذکر است که سازنده ای به نام AD Massicuro این محصول را ساخته است و هم اکنون در همه وب سایت های با این موضوع موجود است. اگر در مورد نبرد attlefield اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ما آن را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید