بلاگ

انتشار ماد های جدید برای بازی Mortal Kombat 11

امروز حالت جدیدی برای این بازی منتشر شده است که ظاهر آن تغییر می کند. در این رابطه ویدیویی نیز منتشر شده است که بعداً با هم خواهیم دید.

بدون شک یکی از سری های به یادماندنی و سرگرم کننده بازی ها را باید Mort Combat دانست که هنوز نسخه های جالبی دارد. در این مجموعه سبک جنگ شما می توانید شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با شخصیت های دیگر مبارزه سختی داشته باشید. یکی از بهترین نسخه های این سری در نظر گرفتن Mortal Kombat 11 است که با محتوا و حالت متنوع طرفداران را به وجد آورده است.

یکی از بهترین موارد در مورد Mortal Kombat 11 این است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. جالب اینجاست که تولیدکنندگان هنوز عنوان را رها نمی کنند و مواد مختلفی را برای آن منتشر می کنند. امروزه طرفداران این نسخه مطالب عجیبی دریافت کرده اند و اکنون می توانند از نظر شخص اول یا سوم به مبارزه بپردازند. همانطور که می دانید بازی های جنگی غالباً با این حساب طراحی نمی شوند و سری Mortal Kombat یکی از آنهاست.

این مطالب توسط تولید کننده مشهور مواد به نام Ermaccer ساخته و منتشر شده است و هم اکنون می توان آن را در وب سایت هایی با این موضوع بارگیری کرد. بنابراین اگر به این عنوان علاقه مند هستید ، استفاده از این مقاله برای شما اجباری خواهد بود.

Mortal Kombat 11 در حال حاضر در رایانه های شخصی و کنسول های PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است. اخیراً نسخه بهبود یافته این اثر با نام Mortal Kombat 11 Ultimate منتشر شد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید