بلاگ

انتشار ماد جدید بازی Cyberpunk 2077

امروز یکی دیگر از مطالب Cyberpunk 2077 منتشر شد که ظاهر و ویژگی های آن را به Witcher 3 نزدیکتر کرد. علاوه بر این ، برای شناخت بیشتر بازیکنان ، ویدیویی در این زمینه منتشر شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

از زمان انتشار جدیدترین CD Project Red CD ، Cyberpunk 2077 ، اخبار و اطلاعات زیادی در مورد آن منتشر شده است. به طور کلی ، ما واکنش های مثبت و منفی زیادی از بازیکنان مشاهده کرده ایم. احتمالاً بسیاری از مشکلات و اشتباهات را می دانید که صاحبان این نام را نگران کرده است. سازنده همچنین اعلام کرد که پشتیبانی از آن را خیلی زود آغاز می کند و به هر یک از این مسائل رسیدگی خواهد کرد. سرانجام باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی می افتد.

همانطور که می دانید بازار ساخت و انتشار مواد مختلف برای Cyberpunk 2077 بسیار داغ است و چند روز دیگر یکی از آنها به دست علاقه مندان می رسد. اخیراً مدی برای این عنوان منتشر شده است که به بازیکنان امکان می دهد اطلاعات بیشتری را برای هکر به دست آورند. اکنون مقاله دیگری منتشر شده است و این دقیقاً همان چیزی است که طرفداران Witcher 3 می خواهند.

اول و مهمترین ، شما می توانید این اثر را شخصاً تجربه کنید. علاوه بر این ، بیشتر شخصیت و حرکات شخصیت اصلی ، یعنی (V) ، شبیه این بازی است و نوع آن جالب است. به طور طبیعی ، این ماده فقط بر روی سیستم عامل PC ساخته می شود و از امروز می توانید آن را از سایت های معروف این منطقه تهیه کنید.

Cyberpunk 2077 در حال حاضر در سیستم عامل های PC و استودیوی گوگل و همچنین در کنسول های PlayStation 4 و Xbox One در دسترس است. نسخه های نسل نهم این عنوان شامل سری های پلی استیشن 5 و ایکس باکس X / S در حال توسعه است و در آینده نزدیک برای طرفداران استفاده خواهد شد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید