بلاگ

انتشار عکس های جدید Elden Ring

چند لحظه پیش ، یک فرد خارجی که در این نمایشگاه کارهای هنری ایجاد می کرد ، برخی از پروژه های پیش پرده حلقه الدن را راه اندازی کرد.

 

به گفته یک منبع داخلی ، Elden Ring به نظر می رسد مجموعه ای از Dark Spirits است ، اما با یک نقشه بسیار گسترده ، آب و هوای پویا و چرخه کامل روز. اینسایدر همچنین معتقد است که توسعه بازی در نیمه اول سال 2020 به پایان رسیده است و در حال حاضر مراحل نظافت و تزئین را طی می کند. Elden Ring نگاه پیچیده ای به طراحی باس دارد و به شدت تحت تأثیر چوب است. در اینجا برخی از جزئیات منتشر شده توسط منبع جدید وجود دارد.

دنیای بازی و مرکز آن بر اساس افسانه های نورس (وایکینگ ها) بنا شده است. البته ، ما همچنین از افسانه های اسکاتلندی (سلتیک) الهام خواهیم گرفت.
این بازی بسیار شبیه به سری Dark Souls است ، اما کارت بازی بسیار بزرگتر خواهد بود ، از جمله آب و هوای پویا و چرخه های شبانه روز. تصور کنید که وقتی با بم می جنگید ، ناگهان هوا از آفتابی به رگبار تبدیل می شود.
مدل سازی پیچیده تر از بازی های قبلی است و دشمنان سبک cthulu را پذیرفته اند. همچنین شباهت های زیادی با مدل های مربوط به خون وجود دارد.
این بازی در نیمه اول سال 2020 به پایان رسید و در حال حاضر مشغول نظافت و تزئین است. منبع امیدوار است که این بازی در سال 2021 منتشر شود. ما پس از سال جدید ژاپن تریلر جدیدی را مشاهده خواهیم کرد.

طبق اعلام قبلی ، Elden Ring در تاریخ نامعلومی برای پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد ، اما با توجه به روند طولانی توسعه ، شاهد نسخه به روز شده این بازی در دستگاه های نسل بعدی خواهیم بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید