بلاگ

انتشار عکس های جدید از بازی Project Eve

تیم توسعه Project Eve که قبلاً این بازی را معرفی می کرد امروز کار خود را آغاز کرد و تصاویر جالب و با کیفیت بالا را در اختیار گیمرها قرار داد تا آنها را بیشتر از قبل آشنا کنند. جزئیات بیشتر در این مورد را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Project Eve یکی از مجموعه بازی های اکشن ماجراجویی و اکشن یک نفره است که توسط استودیوی کره ای Shift Up تولید و تولید شده است. در این بازی اعتیاد باید یک زن قدرتمند به نام حوا را هدایت کنید و سفری پرماجرا را آغاز کنید. این بازی دارای صحنه های اکشن و هکری بی شماری است که جذابیت آن را بیش از پیش خواهد کرد. بنابراین اگر به ژانرهای ذکر شده علاقه دارید ، پروژه Eve را در اولویت قرار دهید.

به نظر می رسد پروژه Eve در زمان مناسب در حال پیشرفت است و بسیاری از افراد باتجربه درباره آن صحبت کرده اند. Shift-up امیدوار است پروژه هایی مانند Red Dead Redemption 2 ، Ghost of Tsushima یا reath of the Wild را ایجاد کند و مورد استقبال گیمرها قرار گیرد.

در طول Project Eve ، انواع سلاح های خوب به شما داده می شود تا بهترین استفاده را از آنها بکنید. همچنین در مقابل مسیر شما ناگهان باس های مختلفی ظاهر می شود که مبارزه با آنها بسیار جالب خواهد بود. ظاهراً اولین هدف گروه تولیدی انتشار این بازی در پلی استیشن 5 و سری Xbox X است. با این حال انتظار می رود پروژه Eve به دارندگان سایر سیستم عامل ها نیز برسد. سیستم نبرد در این بازی شباهت زیادی به سری Ghost of Tsushima و Devil May Cry دارد و بنابراین باید دید واکنش مردم در این زمینه چیست. دنیای این کار معمولاً از کیفیت و گرافیک بالایی برخوردار است و این امر در تصاویر منتشر شده به وضوح قابل مشاهده است.

متأسفانه هنوز تاریخ انتشار Project Eve مشخص نشده است و ما حتی نمی دانیم چه زمانی منتشر می شود. جزئیاتی از این داستان منتشر نشده است ، اما انتظار می رود این اتفاق در روزها و ماه های آینده رخ دهد. طراحی شخصیت این عنوان Hyun Tae نامیده می شود. شخصیتی که این کار را در کارهای دیگر مانند lade و Soul نیز انجام داده است.

Developer Project Eve Shift همچنین تجربه ساخت بازی هایی مانند Destiny Child را دارد که کمترین شباهت به Genshin Ompact را ندارند. این اثر سومین سال اکران خود را سپری می کند. علاوه بر بازی فوق الذکر ، آنها همچنین در حال کار بر روی یک بازی چند نفره سوم شخص به نام Nikke the Goddess of Victory هستند که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز تصاویر جالبی از بازی Project Eve برای علاقه مندان وجود دارد که در پایان می توانید آنها را مشاهده و بارگیری کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید