بلاگ

انتشار عکس هایی از نسخه‌ی PC ‌های Halo 4

Microsoft و Studio 343 Industries اخیراً تصویر جدیدی از Halo 4 را برای رایانه شخصی به اشتراک گذاشته اند. این تصاویر جدید محیط بازی را نشان می دهد. طبق گفته تیم سازنده ، بازی های موجود در این پلتفرم با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه اجرا می شوند.

Halo 4 ششمین و آخرین بازی از سری Halo: The Master Chief Collection است که توسط استودیوی 343 Industries ساخته و توسط مایکروسافت منتشر شده است. این مجموعه هم اکنون عناوینی را شامل می شود: “Halo: Anniversary of Combat Evolution” ، “Halo 2: Anniversary” ، “Halo 3” ، “Halo 3: ODST” ، این بازی قبلا در Xbox و PC منتشر شده است. .

Halo: نسخه رسمی Halo 4 در مجموعه Master Chief شامل تنظیمات جدید گرافیکی خواهد بود. به گفته کارگردان بازی ، این تغییرات گزینه های جدیدی را برای کیفیت گرافیک ، کیفیت سایه ، کیفیت جلوه ، کیفیت جزئیات و فیلتر ناهمسانگرد در اختیار بازیکنان قرار می دهد. این به روزرسانی Master Chief Collection همچنین جزئیات گاما و رابط کاربری مستقل از گاما و جزئیات را به بازی اضافه خواهد کرد.

علاوه بر این ، به روزرسانی جدید تطبیق متقابل بازی و ورودی را معرفی می کند. با Cross-Play ، گیمرها می توانند از طریق کنسول یا رایانه شخصی بازی را با یکدیگر تجربه کنند. تمام حالت های بازی Firefight Forge و چند نفره توابع بازی میان پلتفرم را فراهم می کنند. با این حال ، بخش داستان Halo 4 و بخش Spartan Ops در حال حاضر پشتیبانی نمی شوند.

Halo: The Chief Chief Collector Edition در 17 نوامبر بروزرسانی جدیدی دریافت می کند که ویژگی های جدیدی را برای بازیکنان Xbox سری X و سری S فراهم می کند. این به روزرسانی دستگاه را قادر می سازد تا بر روی کنسول های نسل جدید کنسول های چند نفره و تک نفره با سرعت 120 فریم در ثانیه اجرا شود. این به روزرسانی همچنین باعث بهبود عملکرد بازی های صفحه تقسیم شده می شود. اکنون ، دارندگان عنوان موجود می توانند این به روزرسانی را به صورت رایگان دریافت کنند.

Halo 4 اواخر امسال روی رایانه های شخصی منتشر می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید