بلاگ

انتشار عکس جدید از شخصیت Barroth در بازی Monster Hunter Rise

در گذشته شایعاتی در مورد حضور بارروت در این بازی منتشر می شد. حالا گروه سازنده امروز تصویری از این شخصیت ساخته و این خبر را تأیید کرده اند.

همانطور که می دانید نسخه های مختلفی از سری Monster Hunter در سراسر سیستم عامل موجود است که بیشتر آنها با استقبال خوبی روبرو می شوند. نسخه نهایی این مجموعه Monster Hunter Rise نام دارد که مراحل پایانی توسعه خود را طی می کند و به زودی طرفداران از آن لذت خواهند برد. نسخه ی نمایشی برای این بازی منتشر شده است که در حال حاضر امکانات بسیاری را برای طرفداران ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، آنها با بهره گیری از برخی مراحل اصلی و 14 سلاح مختلف ، می توانند تصمیمات بهتری در مورد خرید نسخه اصلی بگیرند. بنابراین اگر به این حق رای دادن یا سبک های اکشن و نقش آفرینی علاقه دارید ، به هیچ وجه Monster Hunter Rise را از دست ندهید. لازم به ذکر است که استودیو Capcom همچنین مسئولیت توسعه و انتشار آن را بر عهده دارد.

استودیوی Capcom اخیراً اطلاعاتی در مورد Monster Hunter Rise monsters منتشر کرده است. باروت یکی از شخصیت هایی است که هواداران منتظر او بوده اند. این جانور در نسخه های قبلی این سری نیز وجود داشت و اکنون ممکن است حضور آن در این نسخه جذابیت آن را افزایش دهد. امروز تصویری از این شخصیت وجود دارد که در زیر مشاهده می کنید.

 

انتظار می رود طی روزهای آینده جزئیات بیشتری در مورد بازی Monster Hunter Rise فاش شود که در این صورت شما عزیزان را در جریان خواهیم گذاشت. این اثر قرار است در تاریخ 26 آوریل 1400 (26 مارس 2021) روی کنسول Nintendo Switch منتشر شود. نسخه PC نیز در تاریخ نامشخصی از سال 2022 در دسترس خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید