بلاگ

انتشار دموی Dragon Quest 11 S

تنها یک ماه تا عرضه‌ی بازی Dragon Quest 11 S برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان باقی مانده و حال تیم سازنده قصد دارد تا بازی‌بازان را بیشتر از قبل با حال و هوای آن آشنا کند. در همین راستا، امروز دمویی از این بازی منتشر خواهد شد .

Dragon Quest یکی از عناوین جذابی است که از زمان عرضه در سیستم عامل های مختلف شاهد آن بوده ایم. آخرین نسخه از این سری به سبک RPG و ماجراجویی Dragon Quest 11 S نام دارد که اولین بار در گذشته به دست دارندگان کنسول Nintendo Switch رسیده و محبوبیت زیادی کسب کرده است. اکنون اسکوئر انیکس ، که به طور همزمان این اثر را ایجاد و منتشر می کند ، در تلاش است تا پیروان خود را رشد دهد. در همین راستا ، قرار است Dragon Quest 11 S در 14 Random 1399 (4 دسامبر 2020) در سیستم عامل های فوق الذکر در دسترس قرار بگیرد و باید دید واکنش بازیکنان در این زمینه چگونه خواهد بود.

امروز فهمیدیم که نسخه ی نمایشی Dragon Quest 11 S از یک ساعت دیگر به صورت رایگان در اختیار دارندگان این سیستم عامل ها قرار خواهد گرفت که خیلی هم کم و محتوا نیست. این نسخه نمایشی شما را با بسیاری از قسمت های بازی آشنا می کند و دارای برخی از فصل ها است که بسیار هیجان انگیز است. جالب تر اینکه ، شما برای تکمیل بخشهای مختلف این تظاهرات به بیش از ده ساعت زمان نیاز دارید. بنابراین اگر می خواهید Dragon Quest 11 S را تجربه کنید ، پیشنهاد می کنیم این نسخه ی نمایشی را بارگیری کنید.

Dragon Quest 11 S نسبت به نسخه های قبلی خود دستخوش تغییرات اساسی شده است و به همین دلیل طرفداران را به وجد خواهد آورد. سرعت در نبردهای این بازی بسیار مهم است و اگر این فاکتور را دنبال کنید ، بیشتر ماموریت ها را برنده خواهید شد. موسیقی در این نسخه نیز بسیار بهتر و شنیدنی تر شده است و احساس خوبی به مردم می دهد. در طول بازی می توانید زبان بازی را بین انگلیسی و ژاپنی تغییر دهید که این یکی از تنظیمات قابل توجه است. اسکوئر انیکس اعلام کرده است که بازیکنانی که نسخه نمایشی Dragon Quest 11 S را تکمیل می کنند ، توانایی های هیجان انگیز دیگری را نیز خواهند داشت که باید دوباره امتحان کنند.

با وجود مطالب فراوان نسخه آزمایشی ، سازنده گفته است که این پایان کار نیست و مشخصات نسخه اصلی چند برابر خواهد شد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید