بلاگ

انتشار تصاویری در Reddit که پلی‌استیشن ۵ را با لکه‌های کثیف و جلوه‌ای نه چندان زیبا نشان می‌داد

تعداد انگشت شماری از افرادی که پلی استیشن 5 را خریداری کرده اند ، آرامشی پیدا کرده اند که به نظر نمی رسید و صفحات سفید آنها علائم آلودگی و لکه های سیاه را نشان می دهد.

پلی استیشن 5 موفقیت بزرگی برای سونی است. کنسول سونی در حال شکستن رکورد فروش پلی استیشن 4 است. تاکنون درصد بسیار کمی از بازی های خرابی گزارش شده است و مشکلات نرم افزاری مانند استفاده یا عدم بارگیری حالت Rest Mode هنگام خرابی بازی تقریباً با تمام بهینه سازها برطرف شده است. اما یک مشکل کوچک وجود دارد. بسیاری از خریداران گزارش داده اند که کنسول های آنها خیلی زود کثیف می شوند. هنگام رونمایی از پلی استیشن 5 ، بسیاری از تصمیم سونی برای ساخت کنسول های سفید انتقاد کردند. حتی جان الیور ، کمدین مشهور HBO ، این کنسول را با “پنگوئن طراحی شده توسط اپل” مقایسه کرد. بسیاری از افراد دوست دارند وسایل الکترونیکی خانه خود را سیاه کنند تا با گذشت زمان علائم کثیف کمتری دریافت کنند.

احتمال کثیف شدن سریع پلی استیشن 5 برای برخی واقعیت پیدا کرد و بسیاری از خریداران تصاویری در Reddit منتشر کردند که کنسول هایی با لکه های کثیف و جلوه های نه چندان خوب را نشان می دهد. این آلودگی برای برخی آسان بود ، اما برخی گزارش کرده اند که حتی با آب و صابون و مواد شوینده قادر به از بین بردن این لکه عجیب نیستند. برخی معتقدند که ممکن است به دلیل گرمای کنسول PlayStation 5 سیاه شود ، اتفاقی که هر از گاهی برای محصولات پلاستیکی می افتد. خوشبختانه ، برخی با تماس با پشتیبانی سونی موفق به تهیه یک پانل اضافی شده اند.

سونی هنوز به طور علنی به این حادثه پاسخ نداده است. اخیراً یک شرکت قصد داشت پنل PlayStation 5 را به فروش برساند که توسط سونی شکایت شد. بنابراین امیدواریم که سونی این پنل ها را در آینده در دسترس کاربران قرار دهد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید