بلاگ

انتشار تریلر شخصیت Yoru در Valorant

اخیراً اطلاعاتی درباره تازه وارد این بازی منتشر شده است. اعضای این تیم امروز ویدیوی جدیدی را در این مرحله منتشر کردند.

این یکی از اولین بازی های تیتر و تیراندازی برای کاربران رایانه های شخصی در اواسط دهه 2020 بود. یکی از دلایل محبوبیت این نام به دلیل موارد جالب توجه ، شخصی است که انتخاب می کنید. بازیکنان همچنین می توانند وارد بخشهای مختلف شوند. در قسمت اصلی این کار ، شما باید یک تیم 5 نفره بسازید و به سختی با مخالفان مبارزه کنید. بسیاری از این آهنگ ها رایج است و می توان آنها را با دوستان یا بازیکنان دیگر از سراسر جهان الگو گرفت. و ، اگر از طرفداران سبک بالا هستید ، والورنت را از دست ندهید.

بنیانگذار شتی ، تیم تولید ، استودیوی Wright Games دلیل دیگری برای معرفی Valorant است. گاهی اوقات طعم های مختلف و بسته های اضافی ارائه می شود تا طعم تجربه را برای این نام دو چندان کنید. به تازگی اطلاعات مربوط به قسمت دوم این بازی منتشر شده و شخصیت جدیدی به آن اضافه شده است.

با استفاده از این بروزرسانی ، بازیکنان می توانند شخصیت جدیدی به نام Yoru را انتخاب کرده و نبردهای سختی را انجام دهند. ظاهراً این شخصیت مهارت های زیادی نیز دارد که یکی از آنها توانایی نامرئی بودن برای مدت زمان محدود است. او می تواند دشمنان خود را از این طریق گمراه کند و سپس ضربات سختی را به آنها وارد کند. ظاهر و سلاح های آن بسیار متمایز است و به طور کلی می تواند یک انتخاب جذاب برای بسیاری از افراد باشد. این به روزرسانی در تاریخ 13 ژانویه 2021 (12 ژانویه 2021) در دسترس توده ها خواهد بود. در آخر ، باید منتظر ماند و دید که چگونه این محتوا بازی را بهبود می بخشد.

اگر اخبار بیشتری در مورد Valorant دریافت می کنید ، شما عزیزان را به شما اطلاع می دهیم. سرانجام می توانید ویدئویی از Yoru را مشاهده و بارگیری کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید