بلاگ

انتشار تریلر جدید Balan Wonderworld

تریلر جدیدی برای این بازی رونمایی شده است که که مورد توجه بسیاری از گیمرها قرار خواهد گرفت.

نام این بازی یک اقدام و بنیاد است که از توسعه دهندگان چشم انداز alan الهام گرفته شده است. و می تواند بازیکنان زیادی را به خود جلب کند. در این کار شما باید یکی از دو شخصیت به نام های لئو و اما را کنترل کرده و وارد دنیای زیبا و سرزنده Wonderworld شوید. این دنیا پر از حوادث و افراد مختلف است و شما سرگرم خواهید شد. همچنین دشمنان و رئیسان بی شماری وجود دارند که می توانند با سلاح های مختلف جنگ کنند. همچنین می توان از یک یا دو طریق آن را یاد گرفت و در موقعیت دوم با دوست خود بازی کرد. دوازده ماموریت مختلف در دنیای Wonderworld دیده می شود و می تواند سرگرم کنندگان را راضی کند. لازم به ذکر است که Arzest و Square Enix در ساخت و بازسازی آن نقش دارند.

با این اوصاف ، امروز تریلر دیگری از Alan Wonderworld به نام Spectacle به بازیکنان معرفی شده است ، جایی که می توانید لباس و باس را به آن موضوع اضافه کنید. این عنوان افراد ، لباس فرم و موارد بی شماری دارد و دلیل انتشار چنین فیلم هایی تبلیغ مردم است. به نظر نمی رسد این پایان داستان Square Enix باشد و آنها قصد دارند در آینده قسمت های بیشتری به بازی اضافه کنند. بنابراین اگر داستان های بیشتری در مورد Alan Wonderworld منتشر کنید ، ما آن را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

alan Wonderworld قرار است در تاریخ 26 آوریل 1400 (26 مارس 2021) در رایانه های شخصی و PlayStation 4 ، Xbox One ، Nintendo Switch ، PlayStation 5 و Xbox X در دسترس باشد. فقط اخیراً منتشر شده است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید