بلاگ

انتشار تریلر جدید برای بازی DYING: 1983

استودیوی سازنده DYING: 1983 که این بازی را در ماه های گذشته معرفی می کرد ، امروز تریلر جدید و جذابی را برای آشنایی بیشتر بازیکنان نسبت به قبل منتشر کرد.

Nekcom Entertainment ، که DYING: 1983 را با هم تولید و منتشر کرد ، امروز نیز جزئیات جالب توجه را از قسمت های مختلف بازی منتشر کرد. DYING: 1983 را باید یک عنوان پازل اول شخص دانست که در آن شما باید یک شخصیت کنجکاو را رهبری کنید و رمز و رازهای اطراف خود را کشف کنید. دنیای بازی سه بعدی است که به وضوح نشان می دهد سازندگان زمان زیادی را برای ایجاد آن صرف کرده اند. معماهای موجود در این عنوان بسیار چالش برانگیز و سرگرم کننده هستند و شاید بهترین ویژگی آن را باید یکسان دانست. بنابراین اگر به ژانر علاقه دارید ، این اثر را در لیست بازی های خود قرار دهید.

DYING: برای پیشرفت بهتر و سریعتر در سال 1983 صدها مورد مختلف وجود دارد که باید بعضاً مورد استفاده قرار گیرند. البته تیم سازنده برای آینده بازی نیز برنامه ریزی کرده و احتمالاً محتوای آن افزایش خواهد یافت.

DYING: 1983 قرار است از اوایل سال 2021 در کنسول پلی استیشن 5 در دسترس باشد و باید دید واکنش مردم نسبت به آن چیست. نسخه های دیگر این عنوان از جمله پلتفرم رایانه شخصی و کنسول پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ به زودی در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید