بلاگ

انتشار تریلر برای سلاح‌های Earth Defense Force: World Brothers

D3 ، که در حال حاضر جزئیات زیادی در مورد Force Defense Earth: World rothers را ارائه می دهد ، اکنون یک موتور دوچرخه جدید برای آن راه اندازی کرده و آزاد می کند. ما را دنبال کنید تا جزئیات بیشتر را با این کشش مشاهده کنید.

اتاق Sandlot و D3 ، مسئول ساخت و آزادسازی نیروهای دفاع جهانی: جهان برادران ، پنجمین ویدیوی خود را با این عنوان منتشر کرد. این تریلر به انواع سلاح های موجود در بازی اشاره دارد. بنابراین اگر می خواهید این شغل را بدانید ، دیدن این فیلم برای یادگیری بیشتر در مورد نحوه مبارزه ضروری است.

تا به امروز ، D3 مجموعه ای از دنباله ها را برای دفاع جهانی: اخوان جهانی منتشر کرده است ، از جمله مواردی مانند ماموریت ها ، گروه بندی ، تغییر نامه ها و بهبود مهارت ها و تجهیزات . حال باید منتظر ماند و دید این موضوع به طور رضایت بخشی انتظار می رود یا خیر.

اگر به مجموعه محافظت از امنیت جهانی علاقه مند هستید ، باید توجه داشته باشید که بیشتر اطلاعات وی از راه دور چاپ می شود. This World Defense: World rothers آخرین نسخه است که تفاوت های زیادی نسبت به قبل دارد. در این بازی اکشن و تیراندازی ، بیشتر آن در شبکه ، شما باید مورد علاقه خود را انتخاب کنید و او را برای نبردها و مسابقات هیجان انگیز با بازیکنان دیگر آماده کنید. پس از پیروزی در هر مأموریت ، پاداش دریافت خواهید کرد و می توانید از آن برای پیشرفت مهارت های خود و یا تغییر ظاهر خود استفاده کنید.

World of Defense: World of rothers قرار است در تاریخ 24 دسامبر سال 2020 (24 دسامبر 2020) در ژاپن در کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس باشد. و این بار سایر بازیکنان از ابتدای سال 2021 می توانند آن را دریافت کنند. بله ، تاریخ دقیق نسخه غربی برنامه ریزی نشده است ، و اگر اخبار بیشتری در این مورد دریافت کنیم ، ما آن را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید