بلاگ

انتشار تازه‌ترین بسته الحاقی بازی Path of Exile

همانطور که قبلاً وعده داده شده بود ، امروز تیم توسعه راه Exile جدیدترین بسته توسعه خود را برای علاقه مندان منتشر کرد. پیش پرده ای از این بسته نیز منتشر شده است تا بازیکنان بتوانند او را بیشتر بشناسند.

پیش از این Grinding Gear Games ، استودیوی مسئول تبعید ، از انتشار یک بسته الحاقی بزرگ به نام Echo of the Atlas خبر داده بود. این بسته اکنون فقط در سیستم عامل PC موجود است و بازیکنان می توانند آن را بارگیری و استفاده کنند. این بسته کاملاً به محتوای بازی مربوط می شود و ویژگی های آن را تا حد زیادی تغییر می دهد. بنابراین اگر از طرفداران بازی هستید ، هرگز Atlas Echo را از دست ندهید.

رئیس جدیدی به نام The Maven به بازی اضافه شده است و تیم سازنده می گوید جنگ کار آسانی نخواهد بود. بازیکنان برای شکست دادن این شخصیت باید از مهارت زیادی استفاده کنند. منوی عنوان یک لیگ جدید نیز دارد که در آن می توانید شرکت کنید و جوایز زیادی دریافت کنید. علاوه بر این ، چیزها و مهارت های زیادی برای ادامه این کار اضافه شده است.

مسیر Exile برای اولین بار در سال 2013 روی پلتفرم رایانه های شخصی ساخته شد و بسیار محبوب بود. پس از آن نوبت به نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان رسید و به طور کلی بازیکنان نسبتاً خوب از آن استقبال کردند. عنوان به سبک کار ، نقش آفرینی ، هک و اسلاید ساخته شده است و تجربه آن به صورت یک و چند بازیکن امکان پذیر خواهد بود. چند روز پیش انتظار می رود نسخه دوم آن در سال 2022 منتشر شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید