بلاگ

انتشار به‌روزرسانی برای بازی MU Origin 2

امروز تیم توسعه دهنده از انتشار بروزرسانی دیگری برای این اثر خبر داده است که محتوای جالب توجهی را نیز به آن اضافه می کند. در این رابطه می توانید اطلاعات تکمیلی را در این مورد مشاهده کنید.

بروزرسانی هیجان انگیز دیگری از بازی محبوب MU Origin 2 به نام The Divine Object فرا رسیده است. باید دید بازیکنان در قبال این سوال چه واکنشی نشان می دهند. اولین نکته در این به روز رسانی بازیابی انرژی است. به این ترتیب بازیکنان می توانند انرژی و خون خود را پس از استراحتی کوتاه در یک محیط بازی امن به حالت عادی برسانند. این ویژگی بارها توسط طرفداران توصیه شده است و سرانجام تیم سازنده برای رفع آن وارد عمل شدند. شایان ذکر است که تولید و راه اندازی MU Origin 2 به طور همزمان توسط وبزن انجام شد.

علاوه بر ویژگی های فوق ، مهارت ها و فنون هر شخصیت نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. این به بازیکنان کمک می کند تا در هنگام جنگ بهتر حمله کنند و دفاع کنند و به طور کلی لذت بیشتری ببرند. مطالب دیگر در مورد The Divine Object شامل مکان جدیدی به نام The Lost Castle است. با ورود به این قلعه می توانید بسیاری از اسرار را باز کنید و همچنین تعداد متحدان و اعضای حزب خود را افزایش دهید. بنابراین ، در این بازی شما باید شخصیت مورد علاقه خود را رهبری کنید و در برابر جریان عظیمی از دشمنان بجنگید. البته بخشی از بازی وجود دارد که می توانید شخصیت مورد نظر را خلق کرده و او را به میدان نبرد بفرستید. این بازی هم اکنون به صورت رایگان برای سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. MU Origin 2 برای بارگیری رایگان است ، اما دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای دریافت برخی از ویژگی ها باید کمیسیون پرداخت کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید