بلاگ

انتشار بازی Clan N برای گوشی‌های هوشمند

تیم توسعه دهنده Clan N امروز در خبرهای خوبی اعلام کرد که این بازی در آینده ای نزدیک از طریق تلفن های هوشمند در دسترس خواهد بود.

Clan N یک سری عناوین بازی و اکشن است که Cremative وظیفه ایجاد و انتشار همزمان آن را بر عهده داشت. این عنوان تابستان امسال در سیستم عامل های PC ، PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch آغاز به کار کرد و به سرعت مورد استقبال قرار گرفت. حتی این بازی توانست نتایج نسبتاً خوبی از منتقدین بدست آورد که نشان از محبوبیت بالای آن دارد.

گزارش شده است که بازی Clan N به زودی و در یک تاریخ نامشخص برای گوشی های هوشمند و به طور خاص برای سیستم عامل های Android و iOS منتشر خواهد شد. در این بازی می توانید یکی از چهار گروه نینجا را که دشمنان زیادی دارند هدایت کنید. سپس شما باید از سلاح ها و فن آوری های بی نظیری که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید و سرزمین وسیع را تسخیر کنید. این بازی دارای گرافیک پیکسلی جذابی است و تیم سازنده از عناوین قدیمی بسیار الهام گرفته است. همچنین می توانید به عنوان یک مربی ماهر ظاهر شوید و اعضای تیم خود را آموزش دهید تا مهارت ها و نقاط قوت آنها را افزایش دهید.

سرعت در Clan N بسیار مهم است و اگر این اصل را رعایت کنید ، در بسیاری از نبردها به راحتی پیروز خواهید شد. سیستم کمپین این تجارت نیز به سبک عناوین کلاسیک است و به همین دلیل می تواند خاطرات بسیاری از افراد را زنده کند. جالب است بدانید که قسمت آنلاین نیز در این عنوان وجود دارد و تجربه آن با دوستان یا سایر بازیکنان از سایر نقاط جهان امکان پذیر خواهد بود.

هنوز تاریخ دقیق عرضه نسخه گوشی های هوشمند Clan N قطعی نشده است و باید منتظر اخبار بیشتری از توسعه دهندگان در روزهای آینده باشیم. پیش خرید این بازی از امروز آغاز شده است و می توانید با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store این کار را انجام دهید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید